Technológie

Assassin’s Creed Valhalla hral dvakrát viac hráčov ako Odyssey

Veľmi úspešné vydanie.

The Viking Assassins sú chválení nielen kritikmi v recenziách (hoci hra má momentálne nižšie priemerné hodnotenie ako Odyssey), ale čo je najdôležitejšie, zdá sa, že samotní hráči majú o hru záujem. Ubisoft sa pochválil počiatočnými indikátormi popularity Valhally.

Počas úvodného dňa po vydaní si najnovšiu hru Assassin’s Creed zahralo dvakrát toľko ľudí, ako to bolo počas predchádzajúcej časti série, Assassin’s Creed Odyssey. Ubisoft zaznamenal rekordné čísla aj na Twitchi a Youtube a prekonali všetky vydané hry v histórii Ubisoftu. Konkrétne čísla sme sa však nedočkali.

Šéf Ubisoftu Yves Guillemot tiež prezradil, že trend predaja by sa mal výrazne zvýšiť „v čase, keď sa zvýši predaj novej generácie konzol“ a očakáva, že Valhalla bude jedným z najväčších herných hitov vianočnej sezóny.

„Je nám cťou, že nás hráči vítajú, a sme hrdí na úspech vývojárov Assassin’s Creed: Valhalla, ktorý nadväzuje na úspechy svojich predchodcov. V súvislosti s pandémiou COVID-19 bolo vydanie hry na siedmich platformách neuveriteľným úspechom pre všetky naše tímy po celom svete. „

Štatistiky sú ešte ohromujúcejšie, keď si uvedomíme, že Odyssey zažila „najúspešnejšiu hru Ubisoft za prvý týždeň predaja na generácii konzoly Xbox One / PS4“.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

READ  Dostaňte sa z nudného priemeru šedej s novou škálou farebného príslušenstva pre hráčov Logitech

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close