Technológie

Assassin’s Creed Volhalla vyzerá, že sa čoskoro chystá veľký návrat • Eurogamer.net

Zdá sa, že Ubisoft sa plánuje vrátiť k hlavnej úlohe hlavného zabijaka v nadchádzajúcej aktualizácii Vikingskej sady Wall Hall.

Podrobnosti o postave sú zahrnuté v dátach vyhľadávania, ktoré je možné vyhľadávať, a v dialógových riadkoch nachádzajúcich sa vo Valhalle Vždy spoľahlivý Assassin’s Creed Liquor J 0 Nathan.

Varovanie: Sledujte spoilery.

Fanúšikov obľúbený hrdina Assassin’s Creed Odyssey Cassandra sa stretáva s Evo v novom queste, ktorý sa odohráva na novom mieste: na škótskom ostrovnom lyžovaní.

Uprostred rozhovoru o niektorých podivných udalostiach Ever niekedy počuje slovo záhadnej osoby, ktorá má inú podobnosť s Ravenstorfom Hardropom Randwym. (Toto je odkaz na to, čo fanúšikovia povedali o Randvi, ktorá vyzerá ako Cassandra.)

Vynecháme tie najmenšie podrobnosti o tom, čo si môžete užiť – a údaje o vyhľadávaní ešte nie sú úplné – ale únik určite naznačuje stretnutie s hviezdou Ever Odyssey.

Je to prvýkrát po veľmi dlhej dobe od chvíle, keď sa hrdinovia Assassin’s Creed stretli a získali Sinwak – teraz však dáva zmysel dávať si niečo podobné.

Po prvé, samozrejme, bolo to pre Cassandru jednoznačne možné kvôli Odysseyovmu rozhodnutiu, ktoré zachytilo personál poskytujúci nesmrteľný charakter. Možno si pamätáte na veľké zjavenie, žila nepretržite od staroveku po modernú dobu.

Moderné rozprávanie Valhally sa zaoberá priamo všetkými jeho účinkami a odchodom Cassandrinho personálu. Bolo by zaujímavé, keby Cassandra mala čo povedať alebo by vedela, koho títo zamestnanci budú držať.

Nakoniec je Cassandra najobľúbenejšou postavou medzi najvážnejšími fanúšikmi série – po Eziovi možno najobľúbenejšou – a je o niečo lepšie, že je v sérii. Dokáže sa objaviť pri každej hre vpred? Alebo môže mať v hmlovine nejaký druh prítomnosti Projekt Assassin’s Creed Infinity sa má točiť okolo budúcich vydaní?

Neexistuje žiadny návrh, kedy bude toto vyhľadávanie dostupné vo Valhalle, ale vieme, že hra sa bude v roku 2022 naďalej rozrastať s ďalšími rozšíreniami. Ďalší veľký prírastok do hry, Paris Siege, príde budúci týždeň.

Ubisoft ako vždy tento obsah oficiálne nepotvrdzuje, treba mať na pamäti, že tieto údaje môžu byť zmenené alebo odstránené pred ich vydaním, keď sú práve v hre. Viac sme sa pýtali Upsoftu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close