Zábava

Audit Petra Corexa končí

– Uznávaný slovenský producent dokumentárnych filmov a producent pracujúci na svojom netrpezlivo očakávanom celovečernom hranom debute

Audit Uvádza Peter Grex

Renomovaný slovenský dokument a producent Peter Grex Zaradil sa medzi svojich kolegov, ktorí vymenili dokumentárny dizajn za produkciu hraných filmov – napríklad Susanna PUC, Práce na zavedení jeho celovečernej hranej literatúry, Nevyvážený (Pozri správu) alebo Marek Kubos, Kto pripravuje Tajomstvo (Pozri správu). Po prvé, dokumentárno-dramatický Audit (Predtým známe Audity) Bol považovaný za triptych spoluautorom filmového producenta a producenta Ivan Astrochovský, Naposledy vydal svoju beletristickú funkciu Sophomore, pracovníkov [+see also:
film review
trailer
interview: Ivan Ostrochovský
film profile
]
, Rovnako ako ich ocenený zborník Zamatoví teroristi [+see also:
film review
trailer
film profile
]
.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Séria

Počas predprodukcie sa však prvá kapitola, ktorá nasledovala po ženskej cenzúre vo Odeskej väznici, stala stredobodom a jediným zameraním filmu. Pôvodne mali nasledovať filmová cenzúra v Saudskej Arábii a cenzúra kín v praxi v Nollywood, a to počas februárového festivalu Fest Slovakia 2016 (prečítajte si správu).

Počas produkčnej fázy navštívili filmári niekoľko ukrajinských väzníc a stretli sa s 18 cenzormi. Tento projekt bol počas svojej prípravy zmenený. Aktuálne oficiálne zhrnutie z Audit Hovorí: „Lisa je mladá žena, ktorá v zúrivosti zabila svojho manžela. Za šesť bodných rán bol odsúdený na sedem rokov väzenia č. 14 v Odese. Jej tehotenstvo sa považuje za poľahčujúcu situáciu. Počas Lisinho väzenia na ňu dohliada Irina, osamelá postaršia operačná dôstojníčka, ktorá nemá manžela ani rodinu – Lisina polarizácia. Vo väzení Lisa porodí syna Kolyu. Krátko pred svojimi tretími narodeninami dúfa, že opustí Kvalifikáciu kvôli dobrému správaniu. Keď je jej žiadosť zamietnutá, zaháji Lysa preteky s časom, aby kontaktovala svoju rodinu a dokonca aj matku zavraždeného manžela a zúfalo sa snažila nezastaviť Kolyu v detskom domove. “

READ  Slovensko vymenovalo Stefana Tarkoviča za svojho nového manažéra pred barážovým turnajom Euro 2020 proti Severnému Írsku vo Windsor Parku.

„Filmy zvažoval režisér Ulrich Seattle A posledné projekty Nino Keerthatse Ako odkazy na jeho prácu. Po natáčaní navyše Grex Sinurobovi potvrdil, že sa filmový štáb vrátil z Ukrajiny krátko pred začiatkom výluky Slovenska. Spomenul tiež, že sa tešia na jeseň 2020 ako dátum uvedenia filmu.

Audit Produkoval Ivan Astrochovsky zo slovenských Punkshard Films a koprodukcia českého kostýmu endorfilm, ukrajinskej spoločnosti Arthouse Traffic, slovenských spoločností Peter Grex Film a ES Production a rozhlasu a televízie Slovensko. Film bol podporený zo zdrojov Slovenského audiovizuálneho fondu a Českého filmového fondu, pričom projekt bol financovaný a podporený zo strany Urimages. Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky A to Ministerstvo kultúry Ukrajiny.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close