hospodárstvo

Babiš strieľa Čechov do Ficoinho pasce. Očakáva veľký účet?

Niektorí politici opísali niektoré okolnosti, iní mlčali.

Vláda českého predsedu vlády Andrej Babiš pokračuje v prípravách na výstavbu novej atómovej elektrárne v Dukovanoch pri Brne.

Tento týždeň Babiš oznámil, koľko by mal projekt stáť, kto by mal poskytnúť peniaze, alebo aká by mala byť nákupná cena elektrickej energie, aby sa náklady uhradili.

Mnohí sa bojovali proti pojmu „štát“, akoby to bola mýtická bytosť, ktorá existuje nezávisle od občanov.

Naopak, nedochádza k zmienke o rozostavanej jadrovej elektrárni Mochovce, ktorej výstavbu zahájil bývalý premiér Robert Fico (Smer-SD) a ktorá nielenže stále nefunguje, ale už aj nefunguje. opakovane zasiahla polícia z dôvodu podozrenia z krádeže.

#SpajaNasZodpovednost

Prebiehajúca pandémia môže tiež ohroziť posledné nezávislé médiá, ktoré nemajú zamknutý obsah. Medzi ne patrí Aktuality.sk. Overené informácie vám prinášame na minútu, takmer nepretržite 7 dní v týždni. Náš obsah je k dispozícii zadarmo pre každého z vás. Súčasný ekonomický pokles spôsobil masívny pokles príjmov z mediálnej reklamy, čo veľmi vážne zasiahlo aj Aktuality.sk. Dnes viac ako kedykoľvek predtým potrebujeme vašu podporu – čitatelia. Ďakujeme Vám! #SpajaNasZodpovednost

Už máte účet? prihlásiť sa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close