Babrat zničil Liptowského Mikuláša v Slovenskej hokejovej lige – Famagusta Gazette

38. kolo slovenskej premiéry v ľadovom hokeji, Depos Extralica, prinieslo veľa zaujímavých výsledkov.

Do rozhodovania o výsledku zápasu proti Liptowskému Mikulášovi ostávalo už len sedem minút a Babrad sa ujal vedenia 3: 0 a prinútil svoj tím premieňať góly. Potom to Bobrad neuľahčil a pridal ďalšie dva góly pred prvým klaksónom, iba 12 sekúnd.

Obrana domáceho tímu bola v tomto momente obzvlášť slabá, čo umožnilo lídrovi ligy poslať 55 gólov do vlastnej siete. Peter Jaloncic, Michael Vandas a kanadský útočník James Livingston skórovali dvakrát počas výhry 11: 1; Livingston pridal v jednej z najlepších nocí sezóny tri asistencie.

Všade inde dominantný šampión z Ponscy Pystrica opäť dokázal, ako proti Nitre hrať lepšie. Pred týždňom deviaty tím porazil svojho súpera 6: 1, tentoraz dokonca 7: 0, čo z neho urobilo 30. zápas za sebou, v ktorom Banská Pistrika získala proti Nitre minimálne jeden bod.

Na ľade jediného maďarského tímu, ktorý hral v slovenskej lige, zdolal domáci tím HKM 5: 1 bezgólovou remízou na DVD. Prvá tretina nepriniesla žiadne zmeny v skóre. H.K.M. Svolen starší útočník Vaklav Stupka skóroval dvakrát, čo viedlo k produktivite jeho tímu. Miskolkinov rumunský útočník Silard Rocali zachránil svoj tím pred rozpačitou porážkou a 30 sekúnd pred záverečným klaksónom strelil čestný gól.

Na ďalekom východe krajiny sa hosťovanie v Trenzine skončilo vo finále remízou proti Michajlovcom a vynútilo si predĺženie, ale domáce mužstvo dominovalo v následnom penaltovom rozstrele, ktorý vyhral po víťazstve 2: 1 SZ s výhrou 2: 1. 5 bodová remíza za Bratislavou).

Na zozname je tiež Kozulin, ktorého tretie víťazstvo v rade prichádza v nedeľu proti ambicióznej Tetve, ktorá stratila tretí apetít. Postupujúci Martin Reeve dvoma gólmi v druhej tretine potiahol svoje obdobie k víťazstvu 3: 2. Domáci sa v záverečnej tretine pokúsili o pochod, ale dva góly nestačili na zmenu výsledku.

READ  Chyba databázy WordPress: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near '%20+%20thisValue3%20+%20 where ID_P='%20+%20thisValue2%20+%20'' at line 1]SELECT * FROM players_%20+%20thisValue3%20+%20 WHERE ID_P='%20+%20thisValue2%20+%20'Hráči štatistík – tenisový tonik

Počas dvoch dlhých sezón nedokázal Nov Jamkio ani hosťujúci Slovinec Bratislava nájsť správny recept na prekonanie súpera. Patová situácia bola zlomená v záverečnej tretine, keď Slovák Tomáš Zigo úspešne uzdravil svoj siedmy gól v sezóne a vo finále viedol k víťazstvu 2: 0, ktoré bolo tretím jeho tímom.