Zábava

BBC skúma raný život Ernesta Hemingwaya

Voľba dňa: Hemingway

21:00, BBC Four

„Mal veľa stránok, ktoré presahovali geometriu,“ povedala prvá manželka Ernesta Hemingwaya Hadley Richardsonová. Skúmajú Hemingwayov trvalý vplyv v literatúre („Nemôžeš písať, kým Hemingwaya nezabiješ – alebo ho neobjmeš“) a okolité mýty odhalia zložitú a v konečnom dôsledku tragickú postavu. Začína sa to však jeho detstvom v Illinois, službou Červeného kríža počas 1. svetovej vojny a prekvapivými správami, že slávny Macao Hemingway mohol byť trochu sexi.

MOTD naživo: UEFA Euro 2020

16.30 a 19.30, BBC One

Anglicko – Nemecko vo Wembley: Dnešné popoludňajšie stretnutie je, samozrejme, plné histórie, pričom penaltu Gareth Southgate vynechal v semifinále 96 EUR. Tím Joachima Lowa bol minulý týždeň takmer mimo zápasov, ale Anglicko muselo byť rýchle a vážne, aby ich porazilo, a víťazstvo nad Sexom ukázalo v tomto ohľade známky optimizmu. Švédsko vs Ukrajina večer v Hampton Parku v Glasgowe, Švédsko zvíťazilo nad Slovenskom 1: 0 3: 2, čím sa predzápasová remíza so Španielskom zhoduje s najvyššou skupinou E. Zdá sa, že Ukrajina odchádza predčasne, ale iné výsledky prišli
Ich cesta a tretie miesto postúpili iba s tromi bodmi.

čítaj viac

Gareth Southgate, penaltová slečna: Ako prezývka Euro 96 proti Nemecku urobila z Anglicka muža dnes

Couvajte: Profesionáli

20:00, kanál 4

„Pôjdeme teraz domov?“ Pekár reptá po svojej tajnej receptovej výzve (spoločný dezert ukazujúci obľúbenú ingredienciu Cherish Findonovej, čierne a biele sezamové semiačka) sa pokazí-a potom sa vystrašia, pretože ich scéna s hororovou tematikou je hrôza po obetovaní tohto úžasného iného druhu rôznych šou uvar to Zrúti sa. Je týždeň čokolády a propaguje ukážky náročných lebiek, hradov a čarodejníckych klobúkov s tematikou hororu-Halloween na konci júna nie je najlepším obdobím roka na chladenie studenej čokolády.

READ  Tour of Slovakia - Archie Ryan vyhral ocenenie Mladý jazdec roka v The Irish Times

Vápno

21:00, Alibi

Ďalšia nová hra založená na podcaste, ktorá obsahuje meta-plotline, v ktorej investigatívna reportérka Leah Haddock (Jessica Peel) vytvorí podcast o svojom zmiznutí pred 15 rokmi, ktorý hrá 300 rezidentných neurovedcov (vrátane Leahovho milujúceho strýka Stanleyho Duceya). ) a ich rodiny z tajomného výskumného centra v Tennessee. Je to zaujímavé, ale výrobcovia nezrušili hodinky na Facebooku Vápno Po sezóne.

Lime Down (Foto: Ricardo Hubs / Skúste)

Billy DA: Porušovanie zákona

22:40, BBC Four

Táto vynikajúca dokumentácia minimalizuje zložitosť amerického právneho systému a jeho pomocnej politiky, pretože v prvých mesiacoch pokračuje v sledovaní reformnej Philadelphie DA Larryho Krosnera. Krosnerov prísľub kampane za historický prísľub ukončenia trestu smrti v meste bol v tejto kapitole plne testovaný pod názvom „Jedno oko za jedno oko“. Verejná mienka bola rozdelená, keď bol mladý čierny policajný seržant zastrelený pri pokuse o ochranu civilistov počas ozbrojenej lúpeže – a hnev sa stupňoval. „Je v poriadku, keď čierny život nosí modrú“, je prísnou výčitkou jeho konzervatívnych kritikov.

Snažíte sa nájsť svoj ďalší obľúbený televízny seriál?

Spravodaj ITV Denný e -mail a návrhy na to, čo si pozrieť, a najnovšie televízne správy, komentáre a rozhovory. Zaregistrujte sa tu Zostaňte v obraze s najlepšou novou televíziou.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close