svet

Belgičan dostáva pizzu deväť rokov, ktorú si neobjednal. Triasa sa strachom, pripúšťa

To, čo sa pre niektorých mohlo splniť, sa stalo pre 65-ročného muža z Belgicka nočnou morou. Podával pizzu, kebab a iné jedlá, ktoré neboli objednané deväť rokov.

Trepe sa strachom

Muž pripúšťa, že teraz straší strach zakaždým, keď počuje dodávku skútra. Trpí aj poruchou spánku v dôsledku nevyžiadaných dodávok.

Začalo sa to pred deviatimi rokmi“, Jean Van Landeghem odhalil belgický denník Posledná správa, “Zrazu pri mojich dverách stál kuriér s množstvom krabíc. Ale nič som si neobjednal„Belgičania si spočiatku mysleli, že to bola chyba, ale zásoby sa nezastavili.

Naopak, ku dverám človeka sa začali posielať špajle a iné druhy jedla. Kuriéri ju doručili kedykoľvek, dokonca aj o dve ráno.

Vždy som ich odmietol, takže som nemal čo platiť. Táto hrôza z pizze ma znepokojuje nielen pizzeriu, ale aj to musí stáť veľa peňazí, “

Jeden z najhorších momentov tohto nevysvetliteľného aktu pre neho nastal minulý rok v januári, keď ho navštívilo desať poslov naraz, z ktorých jeden mal 14 pizze. “Celkový účet bol 450 eur“, Poznamenáva Van Landeghem.”Nemôžem spať. Začnem sa triasť zakaždým, keď na uliciach začujem skútra. Obávam sa, že niekto znova príde s horúcou pizzou“, Belgičan opisuje obavy z jeho neobvyklých zásielok.

Povedal polícii

Deväť rokov chodí na pizzu so svojou priateľkou. Keď dostanú zásielku, varujú sa sami, pretože niekedy ju dostanú v ten istý deň.

Záležitosť bola upovedomená políciou. Ešte musí nájsť útočníka. Policajti, rovnako ako Van Landeghem a jeho priateľka, veria, že to musí byť niekto z „kruhu vzájomných priateľov“. “Nemôžem to už robiť. Keď zistím, kto ma trápi už deväť rokov, nebude to jeho najlepší deň“, uzatvára svoj neobvyklý príbeh.

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close