Hlavné správy

Ben O’Connor dúfa, že bude slúžiť Veľkej Británii na rastúcich sebadôverách majstrovstiev sveta IIHF

Ben O'Connor bojuje pred svojou sieťou v sobotňajšej prehre 7: 1 s Ruskom v Rige.  Obrázok so súhlasom Deana Woolleyho.
Ben O’Connor bojuje pred svojou sieťou v sobotňajšej prehre 7: 1 s Ruskom v Rige. Obrázok so súhlasom Deana Woolleyho.

Tím Peta Russella odchádza do stretnutia skupiny A a v úvodný víkend hľadá prvé body zápasu proti Rusku a Slovensku.

Pred dvoma rokmi GB prehrala 7: 1 a musela sa usilovne usilovať o víťazstvo 2: 1, napriek tomu, že mala na nedeľňajšom stretnutí silný tím, v rukách vtedajších hosťujúcich Slovákov.

Prihlásiť Se Do nášho denného bulletinu

I Newsletter Prerezať hluk

O’Connor dúfa, že dnes so svojimi spoluhráčmi dokáže opäť vyrovnať rozdiel (proti Anglicku do 14:15) proti Dánsku v Centre olympijských hier v Rige.

čítaj viac

čítaj viac

Ciele privítal Liam Kirk, ale prvenstvo je víťazstvo na majstrovstvách sveta GB

Pred dvoma rokmi na Slovensku bolo stretnutie skupiny A proti Dánsku zamerané na GB ako na hru, v ktorej si mohli vziať čokoľvek – skončila však najväčšou prehrou súperov, pretože ich súperi pohodlne vyradili víťazov 9: 0.

Ale vzhľadom na ich schopnosť korčuľovať s vedúcimi tímov Slovenska pred dvoma dňami O’Connor tvrdí, že dôvera v tím GB nie je ani zďaleka prehodnotená dnešným tancom.

“Tieto zápasy vám nie vždy ukážu, ak nehráte dobre, dokazujú, že dokážete zvíťaziť,” uviedol O’Connor.

Najlepšie zo všetkých čias: Ben O’Connor verí, že GB sa bude zlepšovať s každou hrou na majstrovstvách sveta. Obrázok: Dean Woolley.

“Neukázali sme sa, keď sme hrali naposledy v Dánsku. Boli sme riadne potrestaní. V ústach nám zostala kyslá príchuť. Chceme sa ubezpečiť, že máme dobrú šou, a vybudovať dobrý výkon proti Slovensku.”

Jedným z hlavných zostávajúcich cieľov súťaže o obhajcov Sheffielda Stealthoxa pre GP je vylepšiť ich skúsenosti na najvyššej úrovni, naďalej rásť s dôverou a dokázať tým mimo programu, že sú špičkoví. Zaručene to zopakujeme budúci rok vo Fínsku.

„So Slovenskom sme korčuľovali dobre, najmä počas tretej tretiny, sme sa k nim dostali,“ povedal O’Connor. „Keď máme túto dôveru, ako tím zostavíme plán a zabezpečíme jeho zlepšenie. Je dôležité byť tímom. Máme dostatočnú sebadôveru na to, aby sme boli na tejto úrovni, a sme dosť dobrí, aby sme s týmito tímami mohli hrať.“

“V nedeľu proti Slovensku, ak sa dostaneme zo šestnástky a nebudeme môcť dať týmto tímom žiadne šance, budeme s nimi korčuľovať. Mali by to byť novinky do budúcnosti – obmedzte naše tresty a použite nohy.”

GB sa priblížila k 9. Slovensku na svete a v nedeľu v Rige prehrala 2: 1. Obrázok: Dean Woolley.

Prihláste sa na odber Yorkshire Post a prihláste sa ešte dnes. Vaše predplatné nám pomôže prinášať kvalitné správy obyvateľom Yorkshire. Na oplátku uvidíte na webe menej reklám, bezplatný prístup k našej aplikácii a exkluzívne členstvá. Kliknite Tu Prihlásiť sa na odber.

READ  Slovenská Vlova vyhráva celkový ženský titul Svetového pohára

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close