Zábava

Berlinale Animácia ‚White Plastic Sky‘ Európa, Ázia Predaj (exkluzívne) | správy

Animovaný sci-fi film Biela plastová obloha Po svetovej premiére na Berlinale minulý mesiac si prostredníctvom Films Boutique zabezpečil predaj v Európe a Ázii.

Predajná agentúra so sídlom v Berlíne predala maďarskú funkciu KMBO pre Francúzsko a Flash Forward Entertainment pre Taiwan. Films Boutique Hong Kong rokuje o tejto funkcii na Filmmarte a očakáva sa, že obchody v Číne a Taliansku sa čoskoro uzavrú.

Film, ktorý režírujú Tibor Bánóczki a Sarolta Szabó, sa odohráva v roku 2123 a sleduje nebezpečné pokusy muža zachrániť manželku vo futuristickom svete bez fauny a flóry. Producentmi sú Salto Films z Maďarska a Artizok Film Production zo Slovenska.

KMBO ho plánuje vydať na 200 obrazovkách vo Francúzsku, pričom bude distribuovať verzie s titulkami a francúzsky dabing. Grégoire Marchal, vedúci distribúcie v KMBO, povedal: „Veríme, že toto je dokonalý film, ktorý osloví tradičné umelecké publikum, ale aj publikum, ktoré potrebuje nové zážitky, aby sa vracalo, aby videlo filmy v kinách.“

Biela plastová obloha V domácej distribúcii ho bude Forum Hungary distribuovať s dátumom vydania 30. marca.

V ponuke FilmArt spoločnosti Films Boutique sú aj berlínske tituly Veža bez tieňa Autor: Zhang Lu; Leandro Koch a Paloma Schachman Projekt Klezmer Mimochodom, vyhral GWFF Best First Feature Award; The Burdened Amra Kamala, víťaza Amnesty International Award; a francúzsky dokument Naše telo Od Claire Simon. Viac je na tabuli Luca Jessica Woodworth v hlavnej úlohe s Geraldine Chaplin mala premiéru v Rotterdame.

READ  Spojené štáty zaraďujú Rusko medzi najvyššie cestovné rady týkajúce sa COVID-19

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close