Svet

Bestia z Českej republiky: Pražský policajt mal znásilniť svoju matku, čelí obvineniam z vraždy! Zneuctenie pred súdom

České médiá nezverejnili meno a tvár tohto muža. Dôvodom je, že musel sexuálne zneužívať aj svoju vlastnú matku. Nemala byť jediná. Webová stránka informovala o prípade iDnes.cz.

Vražda chladnokrvná

Najzávažnejším činom, ktorý vyšetrovatelia pripisujú bývalému policajnému úradníkovi, je vražda staršej ženy. Uskutočnilo sa v máji minulého roka v Prahe. Podľa spisu páchateľ prišiel na miesto. “s úmyslom uskutočniť ich sexuálne násilie, ktoré pozostáva najmä z znásilnenia ženy a jej následného oslabenia. „

ilustračné foto

Zdroj: Getty Images

Je mrazivé, že senior bol jednoducho na nesprávnom mieste v nesprávnom čase. Násilník si musel vybrať náhodne. Podľa obvinenia mal agresor zaútočiť dvoma nožmi, pravdepodobne tiež skrutkovačom a tiež podlhovastým nástrojom. Predpokladá sa, že to bola noha zo stoličky alebo baseballovej pálky. Rany namieril hlavne na hlavu a tvár.

Tím však neskončil. Potom by mal v byte spustiť požiar, aby zakryl stopy brutálnej popravy. Hasiči však rýchlo priviedli plamene pod kontrolu. Z domu bolo evakuovaných až 81 ľudí. Žalovaný je preto tiež zodpovedný za všeobecné ohrozenie.

Znásilnenie a hrozby

Majster mal znásilniť svoju priateľku, dokonca aj jeho matku. Odmieta však. „Prokurátor si myslel, že ma staršie ženy vzrušili. To je nezmysel. Moja matka ma nikdy sexuálne nepriťahovala.“ reagoval na súde.

ilustračné foto
ilustračné foto

Zdroj: Getty Images

Medzi dôkazy však patrí aj vyhrážanie sa textovým správam zaslaným ženám. Vydieral ich aj intímnymi strelami, ktoré vzal proti svojej vôli. Podľa obvinenia mal v októbri 2018 napísať matke: „Už ma nebaví volať policajtov a keď prídu alebo sú pri dverách, zrazím ťa a vyskočím z okna.“

Pokiaľ ide o textové správy, odporca poznamenal, že ich napísal tranzu. Pod tým sa mali podpísať drogy. „Myslím, že som prepísal 500 až tisíc hodín čistého času. Mal som zvrátený a zvrátený pocit zo vyslovovania neslušných slov,“ okomentoval. Dodal však, že správy neodrážajú realitu. Údajne nemal sadistické a zvrátené myšlienky, začali iba vtedy, keď užíval drogy.

Zoznam trestných činov, ktoré mala Česká republika spáchať, zahŕňa aj pokus o závažné ublíženie na zdraví. V novembri 2018 mal zaútočiť na ženu po sexe s prostitútkou. Uškrtil ju a zlomil jej nos.

ilustračné foto
Zvieratá z Českej republiky: Praha

Mal by zaútočiť na inú ženu, keď pracoval ako taxikár. Mal ju uškrtiť v aute bezpečnostným pásom. Okrem toho ju mal okradnúť o kabelku. Potom ju mal zraziť na zem pred vozidlom a pokúsiť sa ho tlačiť smerom k hlave.

Bol to kontakt s prostitútkami, ktoré žalovaný označil za hobby. Mal sa s nimi baviť, keď ešte pracoval pre políciu. „Bolo to moje koníčky, tak som si užíval vyjednávanie cien,“ povedal o období do roku 2014. Dodal, že s nimi zaobchádza normálne a je spokojný.

Drogovo závislý

Muž bagatelizoval obvinenia z lúpeže, prostitúcie alebo vyhrážok pred súdom. Spomenul, že v tom čase bol drogovo závislý.

ilustračné foto
Zvieratá z Českej republiky: Praha

Zdroj: pixabay.com

Všetko malo začať, keď ho prepustili polícia. Začal metamfetamínom, ktorý tiež podpísal ďalšie sporadické návštevy prostitúcie. V jeho prípade mal liek pôsobiť ako vrah so 100% erekciou.

Podľa prokurátora bolo páchateľom v rokoch 2015 až 2019 spáchanie činov uvedených v obvinení. Muž však tvrdí, že celé obvinenie je nezmysel, podľa ktorého polícia ovplyvnila svedkov, ako aj jeho matku.

„O nestrannosti a objektívnosti vyšetrovania nemožno hovoriť,“ bránil sa. K vražde ani k záležitosti sa však nevyjadril so svojou matkou. Dôvod? Na súde uviedol, že je unavený a že nabudúce bude pokračovať vo svojom vyhlásení. Ak bude uznaný vinným, bude čeliť 15 až 20 rokom za mrežami alebo výnimočným trestom.

READ  Variant Omigron je bližšie k Pekingu ako kedykoľvek predtým

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close