Technológie

Bethesda Elder Scrolls Online vydáva Deadlands DLC online • Eurogamer.net

MMO zasiahlo 19 miliónov hráčov.

Bethesda oznámila, že Elder Scrolls Online’s Gates of Oblivion Adventure končí 1. novembra vydaním Deadlands DLC.

Konečnou verziou ročnej kampane pre DLC pre PC, Mac a Stadia je The Elder Scrolls Online: Deadlands 1. novembra, PlayStation a Xbox 16. novembra.

Bethesda sa podrobne rozpísala v DLC Deadlands v nasledujúcom streame:

Roll-flamingová hra Bethesdy z roku 2006 The Elder Scrolls 4: The Gates of Oblivion sa odohráva 800 rokov pred udalosťami zabudnutia. Tu je príbeh konečnej porážky plánu Mehroona Dagana vládnuť Nirne v tom, čo Bethesda povedala, že ide o 20 -hodinové finále.

K Deadlands patrí The Burn, oblasť, akú tu nikto predtým nevidel, s „roztavenými riekami, šelmami prenikajúcimi plameňom a vysokými kovovými stĺpmi“ a silnými búrkami a vetrom.

Ale vrcholom je Fargrave, jedno z najväčších miest v hre, povedala Bethesda. Je popisovaný ako „magické púštne mesto“, veľká kostra. Tu môžete vytvárať, nakupovať a predávať položky na cestách medzi kráľovstvami.

Bethesda uviedla, že The Elder Scrolls Online má od svojho spustenia v roku 2014 viac ako 19 miliónov hráčov.

// Load the SDK Asynchronously (function (d) { var js, id = 'facebook-jssdk', ref = d.getElementsByTagName('script')[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement('script'); js.id = id; js.async = true; js.onload = function () { if (typeof runFacebookLogin == 'function') { runFacebookLogin(); } if (typeof runFacebookRegistrationLogin == 'function') { runFacebookRegistrationLogin(); } };

js.src = "https://connect.facebook.net/en_GB/all.js"; ref.parentNode.insertBefore(js, ref); }(document)); }

READ  Táto podvodná kamera funguje bezdrôtovo bez batérií

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close