Technológie

Bethesda potvrdzuje, že Fallout 5 bude jej ďalšou hrou po The Elder Scrolls 6

Keď sme naposledy počuli o Fallout 5, bolo to o niečo viac Myšlienka „one-pager“ v Bethesde Môže alebo nemusí fungovať; Riaditeľ štúdia Todd Howard však potvrdil, že nový vstup do hlavnej línie sa určite odohrá v milovanej sérii Fallout, ale nebude vydaný po The Elder Scrolls 6.

V rozhovore S IGNHoward povedal (potvrdzuje), že The Elder Scrolls 6 je momentálne v predprodukcii Predchádzajúce fámy O priebehu projektu): „A viete, potom budeme robiť Fallout 5, takže naša tabuľka bude o niečo dlhšia. Máme nejaké ďalšie projekty. Zároveň.“

Inými slovami, ďalšia veľká téma Bethesdy, sci-fi RPG Starfield, Meškanie do budúceho rokaA zatiaľ žiadne slovo o možnom okne vydania The Elder Scrolls 6 – hoci hra áno Prvý oficiálny tease Späť v roku 2018 – Fallout 5 sa zdá byť veľmi dlhým čakaním, kým konečne uvidíme denné svetlo.

Starfield – Oficiálne odhalenie hry.

Rozhovor IGN s Howardom má veľa spoločného so všetkými problémami Bethesdy, prekvapivo však zostáva jeho hlavným zameraním Starfield. Howard napríklad prezradil, že splnenie kľúčového questu hry bude trvať asi 30-40 hodín a že napriek svojej pýche 1000 prieskumných, procesom vytvorených planét, Starfield obsahuje viac remesiel ako predchádzajúca hra Bethesda. Zahŕňa štyri veľké mestá a hovorí sa, že je to najväčšie mesto, aké kedy developer New Atlantis vytvoril.

Howardove spravodajstvo je pre Starfield stále len slovnou službou. Hra odhaľuje Vo vitríne Xbox tento víkend. Po tom otvorení napríklad Bethesda Sebavedomý Dialógové scény Hviezdneho poľa sú prezentované výlučne v prvej osobe a hlavná postava nemá žiadny hlas.

Štart Starfield sa očakáva začiatkom budúceho roka.

READ  Elon Musk: Vedec predpovedá v knihe z roku 1953, ako bude človek viesť ľudí na Mars Zvláštne | Novinky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close