Svet

Bezpečnostná kamera v Indiane dokazuje, že to bola veverička [FUNNY]

Veveričky sú veľmi milé. Tam, kde bývam, je park, kde môžete kŕmiť veveričky rozsypanými arašidmi. Sú tak blízko, že vám to roztopí srdce.

Aj keď sú veveričky rozkošné, môžu byť nepríjemné, ak chcete na svojom dvore držať kŕmidlá pre vtáky. Sú to záludné malé zvieratká a dokážu sa dostať ku kŕmidlu pre vtáky bez ohľadu na to, aké prekážky im postavíte do cesty.

Moja mama bola taká nahnevaná, že naplnila všetky kŕmidlá pre vtáky a do niekoľkých hodín boli prázdne, pretože len čo sa dostala do domu, veverička zožrala každé jedno semienko. Občas ich pristihla pri spoločnej práci za oknom, čo mi prišlo vtipné, ale nevnímala ten humor.

Myslím, že práve preto sa mi toto video tak páčilo.

Vidíte, že sa s autom niečo deje a ide nahliadnuť pod kapotu. Stalo sa to v Hudsone, IN a to, čo našli, bolo celkom zábavné.

V to ráno som išiel do nemocnice navštíviť svoju novonarodenú vnučku a moje Infiniti znelo divne, keď som s ním začal. Všimol som si, že svieti kontrolka motora. Rozhodla som sa to vypnúť a povedať to manželovi. Motor sa zastaví, ale pomocné napájanie sa nezastaví. Môj manžel zdvihol kapotu, aby videl, čo sa deje, a veverička k nemu skočila. Teraz je to smiešne, ale veverička spôsobila škody za tisíce dolárov a moje vozidlo je stále v obchode.[Viral Hog via Rumble]

Pozrite si: Úžasné fotografie zvierat z celého sveta

Štáty s najväčším počtom registrovaných poľovníkov

Stohovač analyzovali údaje z US Fish and Wildlife Service, aby určili, ktoré štáty majú najviac registrovaných lovcov. Čítajte ďalej a zistite, ako sa váš štát umiestnil na Stackerovom zozname.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close