Technológie

Bezplatný tímový skater Roller Champions od Ubisoftu sa spúšťa budúci týždeň

Bezplatná tímová hra Roller Champions od Ubisoftu má konečne dátum vydania a bude spustená budúcu stredu, 25. mája, na Xbox, PlayStation a PC, krátko pred začiatkom tohto roka.

Šampióni na kolieskových korčuliach Ak nie ste oboznámení, vyraďovacie športy od Ubisoftu urobili z Rocket League trvalého favorita vo vytváraní mash-upov, súťažiacich ako rýchly hybrid kolieskového korčuľovania, hokeja a futbalu – dva tímy po troch sa navzájom poskakujú po ceste. Zapojte sa do strieľania gólov.

Je to dobré? Čas ukáže, ale Chris Topsel z Eurocommer bol pri tom Veľmi dojem Krátko po vydaní E3 2019 hral skorú verziu a nazval ju „jedno z dem, ktoré som úprimne ťažko roztrhal“.

Roller Champions: – Trailer s prehľadom hry.

Odvtedy prešli valcoví šampióni niekoľkými kolami alfa a beta testovania – Meškanie vo februári Keď sa Ubisoft rozhodol, že „potrebujete trochu viac času, aby ste dodali úspešnú hru, ktorú si zaslúžite“ – teraz, s niekoľkými ďalšími mesiacmi rastu, je čas na verejné vydanie.

Budúcu stredu, 25. mája, budú Roller Champions dostupné na PlayStation 4, Xbox One a PC prostredníctvom Ubisoft Store, pričom všetky verzie podporujú Cross-Play a Cross-Progression. Plánuje sa aj vydanie prepínačov a mobilných verzií, ktoré však ešte neboli vydané s dátumom vydania.

READ  YouTube (web) podporuje obraz v obraze na iPhone bez prémiového účtu!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close