šport

Bič s vašimi potravinami? Je načase očkovanie ešte uľahčiť

Reproduktory proti Vox nepredstavujú väčšiu nechuť, ako vrahovia predstavujú všetkých fanúšikov futbalu.

Vitajte späť v plnom vydaní týždenného prehľadu noviniek zo Slovenska. Úradníci tvrdia, že na Slovensko dorazila tretia vlna, ale zaočkovanosť zostáva nízka. Skupina demonštrantov proti očkovaniu narušila hlavné mesto vo štvrtok. Medzitým viac východných a slovenských športovcov získalo tri medaily na olympijských hrách a ďalšie dve miesta na Slovensku boli zaradené do zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Protivakcinační násilníci nereprezentujú všetkých, ktorí sa odmietajú očkovať

Stovky demonštrantov sa vo štvrtok zhromaždili pred prezidentským palácom v Bratislave s cieľom pokračovať v ich hlasnom odpore voči všetkému, čo súvisí s očkovaním a vládou. Bez ohlásenia ich protestu sa to v priebehu dňa dostalo do chaosu a skupín protestujúcich Zakáže niektoré dôležité komunikačné kanály v meste Bratislava.

Kritika polície bola rýchlo sledovaná a, pravdaže, ani polícia, ani minister vnútra situácii veľmi nepomohli tým, že boli odvedení od možných argumentov pre ich nedostatočný zásah (vrátane túžby vyhnúť sa akejkoľvek eskalácii násilia). Návrhy, ktoré napríklad hovoria o vlastných cieľoch, nemožno od turistov odkázať demonštrantom.

2. augusta 2021 o 15:02 | Michael Teranjani

READ  Tenis: Najlepšia strana Miami šetrí body na víťazstvách, na stretnutiach Halep, tenisových novinkách a hlavných príbehoch

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close