Zábava

Bizarné spomienky na slávneho herca: Môj otec zomrel počas orgazmu!

50. narodeniny sú príležitosťou pre mnohých jednotlivcov urobiť si inventúru. Urobil to aj Matthew McConaughey, ktorý sa chce so svetom podeliť o zaujímavosti zo svojho života prostredníctvom pamätí s názvom Greenlights.

Slávny herec si pamätá aj svojho otca Jamesa, ktorý zomrel v roku 1992 za pomerne zaujímavých okolností. “Volala mi mama a povedala – tvoj otec zomrel. Podlomili sa mi kolená a nemohol som tomu uveriť. Bol to môj otec. Nič a nikto ho nemohol zabiť. Okrem mamy. Vždy mi to hovoril a moji bratia – chlapci, ak jedného dňa zomriem, bude to počas lásky s tvojou matkou. A tak sa aj stalo. Keď mal orgazmus, dostal infarkt, “ McConaughey uviedol vo svojej knihe.

Ako herec tiež prezradil, vzťah jeho rodičov bol poriadne búrlivý. Dvojica sa dvakrát rozviedla a trikrát zosobášila. „Boli ako Tichý oceán počas búrky,“ poznamenal Matthew, ktorý žije v šťastnom manželstve s krásnou Camilou Alves od roku 2012 a majú tri pobočky.

Začiatkom tohto roka sme vás na prstoch informovali, že matka herca Mary Kathlene McCabe chodila s otcom Hugha Granta. Pár bol predstavený svojim prominentným synom.

Matthew McConaughey so svojou matkou.

Zdroj: Instagram

READ  Verejná záťaž od hviezdy Oteckov: Prihlásili ste slovenské „známe osobnosti“!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close