Technológie

Black Silver ponuky PS5, PS4 2021: Všetky ponuky na konzoly, hry, PS Plus a príslušenstvo

Čierny piatok 2021 Keď sa dostaneme do predajnej sezóny, fanúšikovia PlayStation môžu očakávať veľké úspory. Kedy Sklad PS5 S blížiacimi sa sviatkami je ich stále nedostatok a v súvislosti s konzolami Sony a ich hrami máme oveľa viac ponúk. skvelé Dobrý piatok Výpredaj práve dorazil, takže sme to pre vaše pohodlie dali dokopy.

Nižšie uvádzame všetko Najlepšie čierne strieborné ponuky PS5 a PS4 Môžeme sa dozvedieť o ktorejkoľvek z týchto ponúk Konzoly, hry, PS Plus, časti, Ešte viac. Odpovedali sme aj na niektoré bežné otázky, ktoré môžete mať. Ak hľadáte všetko Najlepšie čierne strieborné ponuky Okrem iného, ​​čo súvisí s PS5 a PS4, ďalej nehľadajte.

Majte na pamäti, že niektoré externé odkazy na tejto stránke sú pridružené odkazy, čo znamená, že ak na ne kliknete, môžeme získať malé percento z predaja. Prečítajte si prosím naše Zverejnenie FTC Pre viac informácií.

Black Silver ponuky PS5, PS4 2021: Ponuky na konzoly, hry, PS Plus a príslušenstvo

Pozrime sa na niektoré z nich Čierne strieborné ponuky V produktoch súvisiacich s PlayStation. Keď nájdeme ďalšie ponuky, budeme túto stránku naďalej dopĺňať, preto sa sem vráťte.

Najlepšie ponuky PS5, PS4 Black Silver (USA)

Tu môžete nájsť Black Silver ponuky PS5 a PS4 pre Severnú Ameriku, Rovnako ako niektoré odkazy na niektorých amerických maloobchodníkov a ich čierno-strieborné stránky.

Hardvér 4K televízory

Hry PSVR hry

Príslušenstvo príslušenstvo PS5

Príslušenstvo Náhlavné súpravy

PlayStation Plus Subs

Nižšie je uvedených niekoľko odkazov pre maloobchodníkov v USA s najlepšími ponukami PS5 a PS4:

READ  New Vegas s týmto modom • Eurogamer.net

Najlepšie ponuky PS5, PS4 Black Silver (Spojené kráľovstvo)

Tu je výber Black Friday ponuky PS5 a PS4 pre Spojené kráľovstvo Zatiaľ sme našli niekoľko odkazov na maloobchodníkov v Spojenom kráľovstve.

Hry PSVR hry

Príslušenstvo PS5 SSD

Príslušenstvo príslušenstvo PS4

Príslušenstvo príslušenstvo PS5

PlayStation Plus Subs

Predplatiteľov PlayStation teraz

Nižšie je uvedených niekoľko odkazov pre maloobchodníkov v Spojenom kráľovstve s najlepšími ponukami PS5 a PS4:

Black Friday PS5, PS4 ponuky 2021: Často kladené otázky

PS5 PS4

Hľadanie informácií o Čierny piatok 2021? Nižšie sú uvedené všetky odpovede, ktoré potrebujete.

Čierny piatok 2021: Kedy to je?

Čierny piatok pripadá na 26. novembra 2021. Ako vždy, pred veľkým dňom bolo veľa počiatočných ponúk a ponúk, ale všetci predajcovia v piatok 26. relaxujú. Prejdite si vyššie a nájdite skvelé zľavy na PS5 a PS4.

Čierny piatok 2021: Aké budú ponuky PS5 a PS4?

Po pravde povedané, ponuky PS5 sú nedostatočné. Zľavnené konzoly sa pravdepodobne nebudú predávať, pretože je ešte ťažšie nájsť konzolu v maloobchode. Dobrý piatok. Dúfame, že niektoré PS5 sa dostanú na pulty počas sviatkov, ale neočakávame, že zaplatíme menej ako plnú cenu.

Ako už bolo povedané, hry a príslušenstvo PS5 sú úplne zahrnuté v ponukách Black Silver. Vyjednávanie nájdete v niektorých hrách, ktoré si chcete kúpiť Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Duše démonov, Or Chakbai: Veľký úspech. Možno budete chcieť dobiť svoje predplatné PS Plus 12-mesačným dobíjaním za nižšiu cenu alebo hľadáte nový headset. Na takéto produkty bude niekoľko dobrých ponúk a samozrejme sa o ne s vami podelíme práve tu.

Ďalšia vec, ktorú treba zvážiť SSD kompatibilné s PS5. Niektoré z nich sú už na trhu a k niektorým z týchto SSD sa môžete pripojiť aj vy Dobrý piatok Zábava.

READ  BIG odhaľuje uhlíkovo neutrálny technologický komplex ESET v Bratislave na Slovensku

Pokiaľ ide o PS4, pre systém poslednej generácie Sony bude väčší výber čiernych a strieborných zliav. Mali by existovať dobré ponuky na konzoly a konzolové balíčky, hry a príslušenstvo pre PS4, ako sú náhlavné súpravy, ovládače a náhlavné súpravy PSVR. Rovnako ako pri všetkých akciách PS5, ktoré nájdeme, budeme túto stránku neustále aktualizovať so všetkými najlepšími ponukami PS4 Black Friday, takže si to určite pozrite.

Či už máte PS5, PS4 alebo obe, čierna strieborná je niečo, čo sa vždy objaví v predaji PS Viac A Teraz P.S. Predplatné. 12-mesačné dobíjania sú lacné a niektorí predajcovia naskladali ďalšie reklamy.

Nakoniec stojí za zmienku Sony bude mať svoj vlastný čierny strieborný výpredaj na PS Store. Platform Holder zníži ceny stoviek digitálnych hier PS5 a PS4 koncom tohto mesiaca a môžete sa o ňom dozvedieť viac Mimochodom tu.

Čierny piatok 2021: Kde si môžem kúpiť PS5?

Opäť sa ukázalo, že kúpa PS5 kedykoľvek počas roka je náročná Dobrý piatok Bohužiaľ nie také odlišné. Očakávame, že Sony reštartuje konzolu maloobchodníkom Dobrý piatok Nakupovanie je horúčkovité, ale ponuka nie je veľmi pravdepodobné, že pokryje dopyt, takže musíte byť rýchli.

V súčasnosti Walmart inzeruje, že konzoly PS5 budú na sklade online a v predajni od 22. novembra, hoci nebudú zľavnené. Dobrý piatok.

Ak hľadáte Kde kúpiť PS5 a kedy si ju kúpiť v novembri 2021, Kliknite na odkaz na našu stránku, ktorá sa neustále aktualizuje.


Platí to pre nás Sprievodca čiernym piatkom 2021 na Teraz. Samozrejme, k dispozícii je oveľa viac ponúk, preto si túto stránku ukladajte do záložiek a my vás budeme priebežne informovať, keď budú pribúdať ďalšie ponuky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close