Technológie

Blizzard predstaví budúci týždeň Overwatch 2 PVP v dvojhodinovom priamom prenose • Eurogamer.net

Zahŕňa nové mapy a dizajnový chat.

Je to prvé Oznam je späť na Blisscone 2019Pred vydaním hry Overwatch 2 sa marketing zameral predovšetkým na jej nové kúsky – konkrétne na propagandu príbehov PVE a metódy spolupráce. PVP je samozrejme stále hlavnou časťou balíka a Blizzard konečne budúci týždeň odvysiela konkurenčný multiplayer hry.

Podľa nového športového riaditeľa Aarona Kellera ho vytvoril Overwatch Aktualizujte úvodné video vývojára Nasledovne Jeff Kaplan opustil Blizzard minulý mesiac.

„Na Overwatch 2 sme tvrdo pracovali,“ vysvetľuje Keller vo videu, „chceme sa s niektorými z vás podeliť o niečo, čo robíme.“ Za týmto účelom poskytne Blizzard budúci štvrtok 20. mája o 20:00 PST / 15:00 ET bližší pohľad na PVP akciu Overwatch 2’s.

Aktualizácia Overwatch Developer – „Čo ďalej“ s Aaronom Kellerom.

Dvojhodinový priamy prenos, ktorý bude k dispozícii na YouTube a Twitch, bude obsahovať vystúpenia tímov Overwatch a Overwatch League – vrátane Kellera, hlavného dizajnéra Overwatch Jeffa Goodmana a spoločnej umeleckej režisérky Diane Rogers.

Keller dodal: „Aby sme stanovili očakávania, všetko, čo ukazujeme, je vo vývoji, stále prebieha.“

Ako poznamenáva Keller, pred vydaním PVP hry Overwatch 2 sa bude ešte veľa diskutovať – ​​čo potvrdila snehová víchrica vo februári, Tento rok sa nestane – a pre tých, ktorí chcú vidieť tím o iných veciach, sa v pondelok 24. mája uvidí tím Overwatch, ktorý sa zúčastňuje na AMA. Pododdiel Overwatch Na oslavu piateho výročia hry.

READ  Dnešných 10 najlepších titulkov | Ranný bulletin APP Live: Hlavné správy od 7. marca 2022 na začiatok dňa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close