Technológie

Boj Lost Starship vyzerá napäto, uspokojivo a úplne voliteľne

Vývojári tvoriaci vesmírne hry majú vo zvyku sa o to pokúšať Každý hru, súčasne. Tak to vyzerá s The Last Starship od Introversion, ktorá vo svojom najnovšom aktualizačnom videu vyzerá, že je celá o stavbe lodí, manažmente posádky, inžinierstve, prieskume, boji v reálnom čase a ďalších. Ešte zaujímavejšie je, že všetky vyzerajú ako hry, ktoré by som si rád zahral.

Stručne povedané, The Last Starship je ako väzenský architekt, ak vaša väznica môže lietať vesmírom, má zbrane na boku a môže podnikať nebezpečné medzihviezdne cesty.

Vyššie uvedené video sa najskôr zameriava na záchrannú misiu, pri ktorej je loď poškodená a exploduje v určitom časovom rámci, keď dorazíte do oblasti. Vývojári Chris Delay a Mark Morris trávia dosť času nariaďovaním svojej posádky, aby vybavila loď v rámci prípravy na misiu, často pridávaním nových zbraní, aby sa vysporiadali s nepriateľmi v oblasti. Ako sa ukázalo, väčšinu misie strávite riešením zložitého problému pripojenia k poškodenej lodi, aby mohla byť jej posádka evakuovaná.

Potom je tu druhá misia, ktorá podrobne preskúma bojové systémy hry. Môžete priamo ovládať pomocné motory svojej lode v reálnom čase a zároveň vykonávať zmeny na svojej lodi, ktoré vyžadujú, aby sa vaša posádka pohybovala, vykladala, presúvala a stavala. Boj má teda námornú kvalitu, pretože sa snažíte vystaviť nepriateľa tým správnym zbraniam na vašej strane a vaša posádka sa snaží udržať tieto zbrane napájané scifi delovými guľami.

Vo videu sa toho deje veľa, takže pri jeho opise veľa preskočím. Milujem automatizované drony, ktoré štartujú z vašej lode, aby robili opravy a zachytávali korisť z lodí, ktoré porazíte. Páči sa mi to, boj je taký zábavný, ako vyzerá, je to úplne voliteľná súčasť hry, môžete si vybrať misiu, ktorá ho predstavuje, čo znamená, že ak chcete, môžete hrať poslednú hviezdnu loď ako priamo staviteľ kolónií. číhajúci.

READ  BAE Systems: Slovensko podpísalo kontrakt v hodnote 1,37 miliardy dolárov na 152 CV90 v rámci medzivládnej zmluvy

The Last Starship ešte nevyšiel, ale budúci pondelok, 11. júla, Introversion poskytne prvý patch testerom. Ak chcete získať šancu zúčastniť sa budúcich testovacích zostavení, môžete Zaregistrujte sa na Steame. Upozorňujeme však, že to bude zabugované, takže možno budete chcieť počkať na príchod (aspoň menej zabugovanej) verzie Early Access.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close