Hlavné správy

Bradley a Dowell pricestujú na Slovensko, aby sa vydali na európske dobrodružstvo spoločnosti Rovers

Bradley a Dowell pricestujú na Slovensko, aby sa vydali na európske dobrodružstvo spoločnosti Rovers

Napísal Tire Walsh

Manažér Shamrock Rovers Stephen Bradley očakáva dnes večer na Slovensku veľkú výzvu. Strana SSE Air Precity Premier League bude v úvodných fázach prvého kvalifikačného kola Ligy majstrov UEFA (výkop o 17.30 írskeho času) čeliť Slovinsku Bratislava.

Sky Blues, víťazi Fortuna ligy za posledné tri sezóny, majú silný európsky pôvod a znovu získali trofej z Pohára UEFA z roku 1969.

Stephen Bradley, šéf Shamrock Rover

V modernej dobe porazili športovcov ako St. Patrick’s Athletes, UCD a Dundal a Bradley pracuje nadčas, aby zabezpečil, že Hoops nezažije podobný osud.

„Je to dobrý tím. Vládli slovenskému futbalu posledných pár rokov. Videl som niektoré z ich zápasov. Minulý týždeň sme mohli vidieť medzi kádrami medzi ich zápasmi a 10 alebo 11 zápasmi koncom minulej sezóny,“ „Vysvetlil Bradley.

„Majú dobrú stránku, veľmi nebezpečné smerom dopredu a toto je ťažká hra, ale tešíme sa na ňu. Je to dobrá výzva. Ich štruktúra je základná, keď sa na to pozriete, ale je to veľmi zriedkavé. Striedajú sa navzájom.“ , rotujú. Sú veľmi so svojimi pozíciami. agresívny.

„Sú to najchytrejší futbalisti, ktorí opustia loptu, keď bežia a pozerajú sa na medzery. Je to dobrá výzva. Je to dobré, je to nové, je to niečo iné. Európa vždy taká bola.“

Keďže ciele sú teraz pre európske zápasy vylúčené, bude sa Rovers usilovať o priaznivé rozhodnutie vrátiť ho budúci utorok späť na štadión Dallak. Toto môže byť na papieri tvrdý návrh, ale Bradley a jeho sily sú pripravení prijať budúce výzvy.

„V prvom rade je veľmi dobré, že v určitom okamihu hráme náš prvý zápas v Lige majstrov. Je rozumné, aby sa sem klub vrátil, ale je dôležité, aby sme to vybudovali. Tomuto tímu sa v Európe darilo dobre výkonnosti a výsledkov. Budeme sa usilovať o ich zostavenie.

READ  EÚ a USA odmietli výsledok venezuelských volieb

„Vieme, že ide o veľmi vysoký odpor, ale v Lige majstrov to vždy bolo, ak nemáte veľké šťastie. Je to ťažká hra, ale týmto chceme byť. To sú hry, ktorými chceme byť, toto je dobrá výzva. Na to sa veľmi tešíme. “

Richie Dowell bude nedávno vymenovaný na večierok Travel Rovers dnes večer, minulý piatok absolvuje ligový debut proti bývalému klubu Dundalk v Dallati. Na tejto úrovni má predchádzajúce skúsenosti s tímom Lillivites, ktorý v kvalifikačnom kole Ligy majstrov 2015-16 podľahol BATE Borisovi 2: 1 a so svojimi novými šéfmi sa teší na dobrý beh v Európe.

„Natočili sme z nich niekoľko videí, vyzerajú skutočne hore nohami. Tlačí veľmi agresívne, dobre držia loptu, takže vieme, že v hre nemôžeme nikoho uniesť. Musíme mať 11 chlapcov,“ uviedol rodák z tímu Injigor.

„Aj naša lavička bola proti Dundee veľmi silná a dúfame, že nezastaviteľní chlapci ovplyvnia hru, pretože potrebujeme všetkých, manažéra i trénerský štáb. Potrebujeme každého človeka, ak chceme napredovať v Európe. Musí to byť skutočný zápas tímové úsilie. ““

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close