Technológie

Brain Damaged je FPS s hrdinom s poškodeným mozgom

Možno to nepoškodí ani mozog hráčov.

Postal: Brain Damaged je spin-off k pôvodnej sérii, ktorá vzdáva hold vysokooktánovým strelcom 90. rokov a bude sa podľa nich hrať. Hra tiež upravuje umelecký štýl hlavnej série a na rozdiel od realistického zobrazenia prináša komiksovejší štýl, ktorý taktiež upravuje realisticky vyzerajúce postavy na grotesknejšie tvory. Čo si však ponecháva, je šialená téma. Koniec koncov, uznajte. Postal Dude bol umiestnený do sanatória po nespočetných úderoch do hlavy, pretože sa mu tým poškodil mozog. Z tohto dôvodu sa z neho stal agresívny psychopat, ktorý sa nebojí čeliť nástrahám, ktoré pre neho pripravila veľká zlá sestra.

Hra vyjde na PC budúci rok.

Na záver si neodpustím svoju poznámku. Séria Postal sa mi vôbec nepáči. Podľa mňa jedna z najhorších a najneužitočnejších herných sérií, ktorá svojho času dokázala pobaviť priemerného fľakatého stredoškoláka, ale v dnešnom modernom svete na ňu jednoducho nemá miesto. Bezduché a premyslené zabíjanie civilistov, mučenie zvierat, homofóbia, vulgarizmy a obscénnosti, rasizmus a lacný hrubozrnný humor. To všetko bol Postal, ktorého už aj tak nízka úroveň s ostatnými časťami klesala.

Ale z nejakého zvláštneho dôvodu Brain Damaged nevyzerá tak zle ako predchádzajúce tituly, aj keď na druhej strane je to od „pohľadu“ ešte ďaleko. Pravdepodobne preto, že hra sa už nesnaží byť realistická a jej otvorená úroveň dizajnu, ktorá slúži len ako skvelé ihrisko pre nekonečné orgie násilia proti civilistom, sa premení na lineárnejšie chodby plné nepriateľov, ktorí sa nás snažia zabiť. Navyše to všetko vyzerá groteskne.

Zdroj: Steam

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

READ  Slovensko zvyšuje energetickú bezpečnosť novým plynovodom, jadrovým reaktorom - EURACTIV.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close