šport

Brankár Man Utd potvrdil, že rozhovory o prestupe sú „vážne“, ale vysvetľuje, prečo sa „šťastný“ krok neuskutočnil

Daniel Bachmann povedal, aké to bolo byť toto leto cieľom Manchestru United, pričom brankár Watfordu načrtol, čo na Old Trafford očakával.

Manchester United počas letného prestupového obdobia hľadal nového záložného brankára. Štvrtý Lee Grant odišiel do dôchodku na konci svojej zmluvy, predtým ako druhý výber Dean Henderson odišiel na hosťovanie do Nottinghamu Forest začiatkom júla.

Zvažovalo sa množstvo mien, ktoré by dali Davidovi De Geovi konkurenciu s tretím výberom Tomom Heatonom. Jedným z najzaujímavejších návrhov je Daniel Bachmann.

Rakúsky reprezentant zaostával za Watfordom, ale mal obdivovateľa v Ralfovi Rangnickovi, ktorý bol zapletený s Bachmannovým národným tímom.

Nakoniec Rangnik svoj vzťah ukončil Manchester United, ale ich spojenie s Bachmannom pokračovalo. Nakoniec 28-ročný hráč zostal vo Watforde, aby sa vrátil do šampionátu.

Manchester United nakoniec využil Martina Dúbravku ako svojho nového záložného brankára.. Zo Slovenska priviezli reprezentanta z Newcastlu United.

Medzitým Bachmann získal späť svoje východiskové miesto s Watfordom. Nastúpil na každý z ich prvých ôsmich zápasov v aktuálnej sezóne majstrovstiev.

Ospravedlňuje to jeho pobyt na Vicarage Road, kde by na Old Trafford hral druhé husle za De Geom.

Bachmann sa teraz zamýšľa nad tým, čo sa stalo cez leto, a potvrdzuje, že medzi stranami bolo veľa rozhovorov.

Povedal LAOLA1: „Prebehli rozhovory s Manchestrom United. Nie je to žiadne tajomstvo.

„Samozrejme, bolo skvelé pripojiť sa k takémuto klubu. Bolo to intenzívne. Prebehli rozhovory medzi klubmi, samozrejme, že medzi mnou a klubmi boli rozhovory.“

„Stále som však hráčom Watfordu a som za to veľmi rád. Dúfajme, že keď tu budem hrať aj naďalej, budem môcť opäť ukázať svoju hru a zahrať si opäť v národnom tíme.“

READ  Ruský hokejový tím bude lietať s farbami ROC alebo RHF na majstrovstvách sveta 2021 - hra

O Danielovi Bachmannovi je známe, že podporoval Davida De Gea

Bachmann si dobre uvedomuje, že možno nehral tak často za Manchester United ako za Watford. Napriek tomu si myslí, že mohol udržať De Gea v strehu, keby dorovnal.

Vysvetlil: „Keby som išiel do Man Utd, určite by som bol druhý.

„To je úplne jasné, pretože v Davidovi de Gea majú skvelého brankára, ktorý bol za posledných 10 rokov jedným z najlepších, ak nie najlepším brankárom v Premier League.

„Samozrejme, to neznamená, že by som nehral, ​​keby som tam šiel. Jedno nevylučuje druhého, pretože každý brankár sa dá nahradiť. A De Gea mal predtým aj nevýhodu, počas ktorej sa chvíľu nehrajte.

„Chcem povedať, že by som nešiel do Manchestru United sedieť na lavičke. Prišiel by som na tréning každý deň a snažil som sa, aby ma tréner nechal hrať. To je úplne jasné.“

„Napriek tomu som rád, že to pre mňa dopadlo tak, ako to dopadlo. Rád hrám futbal; žijem pre to. Cítim sa veľmi pohodlne a odráža sa to aj na ihrisku.

Neexistuje jediný dôvod kolapsu tohto kroku, ale skôr množstvo faktorov. Bachmann však potvrdil, že tento proces trval asi mesiac a pol.

Na otázku, kto zastavil ťah, Bachmann odpovedal: „Obe strany. Obľúbený celkový balík nakoniec nesedel.

„Išlo to tam a späť pomerne dlho. Prvý kontakt bol koncom mája. Trvalo to do polovice júla.

„Nie je to ako v klube alebo som povedal nie, na ničom sa nedá dohodnúť, to sa vo futbale stáva.

Medzitým bol De Gea v Man Utd stále prítomný v Premier League a Európskej lige.

Čítaj viac: Den Haag obnovuje vieru v hviezdy Man Utd, ktoré sa Solskjaer cítia zle, veľký problém sa zastavil

READ  Šéf Shrewsbury Steve Cotter hovorí „odložte ich bokom“ v snahe predĺžiť priemerný defenzívny rekord

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close