Bratislava Capitals nestačila na Viedeň a prehrala druhý zápas za sebou

včera 21:31
|

Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v 18. kole nadnárodnej hokejovej ligy (IHL) na ľade tímu Vienna Capitals 1: 3. Zaznamenali tak druhú prehru v rade a deviatu v súťaži.

Bratislavčanom sa podarilo vyhrať úvodnú tretinu vo Viedni, keď v 17. min skóroval v presilovej hre Brock Higgs. Domáci ale v polovici duelu dvoma gólmi v krátkom slede otočili skóre. Ali Wukovits vyrovnal za 30 minút a za 32 minút poslal domov Nicolaus Hartl. Poistku pridal v 45. min v presilovej hre Ty Loney.

Ľadová hokejová liga – 18. kolo:

Vienna Capitals – iClinic Bratislava Capitals 3: 1 (0: 1, 2: 0, 1: 0)

Ciele: 30. Wukovits (Wall, Campbell), 32. Hartl (Fischer), 45. Loney (Campbell, Nissner) – 17. Higgs (Chovan, Hults)

Rozhodovali: Fichtner, Siegel – Gatol, Riecken (všetci Rakúsko), vylúčení: 10: 7 na 2 min., Presilovky 1: 1, oslabenia: 0: 0, bez divákov

Správy:

Viedenské hlavné mestá: Wraneschitz – Lakos, Wall, Flemming, Fischer, Leduc, Hackl, Peter, Bauer – Loney, Campbell, Wukowits – Hartl, Vause, McPhee – Cijan, Nissner, Richter – Kittinger, Grosslercher, Artner

Hlavné mestá Bratislavy: Baroš – Šedivý, Bohunický, Chovan, Guimond, Romančík, Boldižár, Hudec, Šalka – Miklík, Bubela, Lapšanský – Čajkovič, Hults, Ahl – Varga, Suja, Higgs – Faith, Buc, Bezák

Graz 99ers – KAC Klagenfurt 3: 6