šport

Brentford otvoril rozhovory s Coxom o novej zmluve

Brentford otvára rozhovory s vychádzajúcou hviezdou Matthewom Coxom o novej zmluve. Informovali o tom zdroje pre Football Insider.

Devätnásťročný brankár nedávno zaujal Anglicko na európskom šampionáte do 19 rokov na Slovensku a dostal sa aj do zostavy turnaja.

Cox je považovaný za budúcnosť číslo jeden v Brentforde a klub chce vyriešiť jeho dlhodobú budúcnosť, aby odvrátil akýkoľvek záujem iných klubov.

Strana Premier League si uvedomuje rastúci záujem o veľmi uznávaného stopéra.

CoxMinulý rok v lete (2021) podpísal zmluvu s Bees a v júni 2024 by sa mal stať voľným hráčom.

Bývalá hviezda AFC Wimbledon je pravidelnou súčasťou tímu Thomasa Franka od zranenia stopéra prvej voľby Davida Royu v sezóne 2021-22.

Futbalový Insider Brankár prezradil, že bol vybraný, aby hral vo svojom prvom zápase proti Manchestru United koncom minulého roka (2021) predtým, ako bol zápas odložený z dôvodu vypuknutia Covidu.

Zdroj z Brentfordu pre web povedal, že Frank a jeho trénerský tím boli ohromení tempom Coxovho rozvoja od svojho vstupu do klubu v letnom okne.

Bývalý mladík Chelsea by teraz mohol byť druhou voľbou na Brentford Community Stadium po tom, čo sa Alvaro Fernandez vrátil do materského klubu Huesca po sezónnom hosťovaní v Anglicku.

Cox nastúpil na štyri z piatich zápasov – vrátane finále – keď anglický tím do 19 rokov začiatkom tohto mesiaca zdvihol majstrovstvá Európy.

Brentford, ktorý vo svojej prvej sezóne Premier League v sezóne 2021-22 skončil na 13. mieste, ešte nepodpísal letnú zmluvu.

Včely začínajú kampaň 2022-23 7. augusta v Leicester City.

V ďalších správach, učenec robí „obrovské“ nároky po prekvapení Christiana Eriksena.

Zdroje: Millwall súhlasí s podpisom hviezdy Leeds United Jamieho Shackletona

„Veľký“ Jordan Henderson tvrdí po prekvapivom odhalení Liverpoolu – Pundit

READ  Liga majstrov 20/21: Reakcie po zápase Krasnodar - Chelsea

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close