Zábava

Britney Spears prehrala súdny spor a končí svoju kariéru speváčky

Speváčka a bývalá popová princezná Britney Spears (38) sa v utorok postavila pred súd, aby sa pokúsila dokázať svoju vlastnosť a schopnosť postarať sa o seba a svoj majetok bez otcovej kontroly. Súd však jej žiadosť o slobodu zamietol pre psychické problémy.

Ďalšie FOTKY nájdete TU!

Už 12 rokov sa jej otec Jamie Spears (68) stará o majetok populárnej speváčky Britney Spears. V roku 2008 bola speváčka pozbavená práva na psychické problémy, niekoľko strát verejnosti, drogových závislostí a agresívnych útokov na paparaky.

Britney so svojím otcom.

Zdroj: archív

Okrem kontroly nad jej majetkom, ktorý sa odhaduje na viac ako 60 miliónov dolárov, prišla aj o svojich dvoch synov, ktorých súd zveril do opatery ich otcovi Kevinovi Federlineovi. Právnik Britney Spears počas utorňajšieho procesu tvrdil, že popová hviezda sa bojí svojho otca a nebude vystupovať, kým nebude mať opäť kontrolu nad svojou kariérou a majetkami.

Anketa

Myslíte si, že Britney Spears mala najlepší čas?

  • 69%

  • 31%

Podľa jej právnika si speváčka momentálne nemôže kúpiť ani obyčajnú kávu bez toho, aby o tom vedel jej otec, ktorý spravuje jej majetok. Jamie Spears však pred súdom uviedol, že s majetkom svojej dcéry hospodári v jej najlepšom záujme, čomu neveria ani fanúšikovia populárnej speváčky. Založili hnutie, ktoré bojovalo za jeho slobodu „Free Britney“,ktorá podporuje speváčku v boji za získanie nezávislosti a kontroly nad jej životom. Pred pojednávaním sa dokonca zhromaždili desiatky fanúšikov, ktorí pred súdom skandovali slogan „Free Britney“,mávali transparentmi a nosili závoje s rovnakým motívom. Ktovie, či bude Britney raz na slobode.

Mohlo by vás zaujímať:

Autor:
dotknúť sa

READ  Nahota sa už nebojí ani Mirg, nie všetci ju však pochválili: Reakcie známych tvárí prekvapili

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close