Hlavné správy

Bruins podpísali dohodu o vstupnej úrovni s Bruceom Lylom

Montreal, QC – 26. novembra: Podrobnosti o znaku Bostonu Bruins sa objavia v tretej sezóne proti Montrealu Kanaďania 26. novembra 2019 v Bell Centre v kanadskom Montreale. Boston Bruins zvíťazil nad Montrealom Kanaďania 8: 1. (Foto: Minas Panagiotogis / Getty Images)

Obrancovi Bradymu Lylovi trvalo kalendárny rok, kým svoju ponuku s B-Bruy pretavil do kontraktu NHL. V pondelok Lyle podpísal dvojročnú základnú zmluvu s Bruynom s ročným stropom NHL 000 800 000.

Lyle, obranný obranca s rozlohou 6 stôp a 3, nastúpil v rokoch 2020-21 v 19 zápasoch tímu Providence, v hodnotení Plus-10 mal šesť gólov a šesť asistencií za 12 bodov. Všetkých šesť jeho gólov strelila AHL.

Pred návratom k profesionálovi, North Bay, Ond. Rodený päť sezón v OHL medzi práporom North Bay a Owen Sound Attack so 49 gólmi a 175 bodmi v 295 zápasoch. Lyle prestrelil v rokoch 2019-20, v drese Owen Sound mal sezónu 22 gólov a 65 bodov zo 62 zápasov.

Počas svojho pôsobenia v OHL absolvoval Lyle sústredenie s kačicami Anaheim a arizonskými kojotmi. Predtým, ako sa hlásil v sezóne 2021 pre B-Bruin, nastúpil v šiestich zápasoch za Tetwa HC (Slovensko).

B-Bruins sú momentálne v Atlantickej divízii troch tímov, v tejto sezóne 14: 4: 1.

Kliknite sem a získate 98,5 úplného pokrytia Sports Hub Bruins.

READ  Portugalsko, Rusko, Španielsko, Ukrajina Kvalifikácia: ženský futsal EURO Správa z hlavného kola | UEFA Women Futsal Euro

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close