Zábava

Brutálna premena vojvodkyne Kate: Takéto vlasy ešte nemala!

Charizmatická vojvodkyňa Kate (38) sa v nedeľu opäť prihovorila ľuďom prostredníctvom videa na sociálnej sieti Instagram. Vo svojom príspevku sa jej poďakovala za množstvo fotografií zaslaných do súťaže s korunkou „Vydržme“. Mnohých však prekvapil jej vzhľad, pretože Kate vyzerala naraz celkom inak.

Ďalšie FOTKY nájdete TU!

Vojvodkyňa Kate hovorila s ľuďmi v nedeľu prostredníctvom sociálnej siete Instagram, aby im poďakovala za všetky fotografie a príbehy zo života v uzamknutej miestnosti v rámci jej projektu „Hold still“. Celkovo jej Briti poslali 31 000 diel, kde sa podelili o svoje životy a vnímanie zložitých období pandémie.

Vojvodkyňa Kate má prirodzene tmavšie vlasy.

Vojvodkyňa Kate má prirodzene tmavšie vlasy.

Zdroj: @kensington palace

„Chcel som sa len poďakovať všetkým, ktorí odoslali svoje fotografie,“ povedala s úsmevom. „Projekt som zahájil v máji v Národnej galérii portrétov, pretože som chcel nájsť spôsob, ako umožniť všetkým zdieľať svoje príbehy a skúsenosti s blokovaním. Reakcia na projekt nás nadchla.“ Povedala Kate vo videu. Zo všetkých fotografií vybrali porotcovia 100 najlepších, ktoré budú súčasťou vonkajšej národnej výstavy.

Anketa

Osvetlia sa vlasy Kate?

  • 94%

  • 6%

Fanúšikovia si okrem pekného prejavu nenechali ujsť ani veľkú premenu krásna Kate. V červenom saku a bielom tope vyzerala veľmi chudo. Najviac pozornosti však pútali jej blond vlasy. Vlasy Kate boli od nepamäti čokoládovo hnedé, ale očividne zvolila svetlejší odtieň, ktorý jej rozjasňoval pokožku, ale zároveň nechával vyniknúť vrásky okolo unavených očí. Kate má iba 38 rokov, v poslednom čase bola veľmi unavená.

Mohlo by vás zaujímať:

Autor:
dotknúť sa

READ  Český spevák Nedvěd sa narodil druhýkrát: 5-hodinová operácia srdca!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close