šport

Byakagai v Kuzov živé prenosy a predpovede pre rumunský Open 2021

Üağla Büyükakçay v Kristína Kučová Live Streaming, Prediction
Fotografický kredit: si.robi

Svetová jednotka č. 194, Kristina Kuzovyová, ktorá stojí tvárou v tvár tureckej reprezentantke Gagla Büyükakçayovej, je na 113. a 8. mieste na svete. V prvom kole turnaja 2021 Romania Open, 2. augusta Kuzov zapadá do svojej ukážky, hlava-nehlava a tipy.

Chcete sa pozerať na otvorené živé vysielanie Rumunska v roku 2021 online?

* Reklama. Platia geografické predpisy a je potrebný vopred financovaný účet

Ğağla Büyükakçay v Kristína Kučová hlava na hlave

Dvojica predtým hrala jeden s druhým, päť rokov pred týmto zápasom, v ktorom Turci vyhrali svoj zápas prvého kola v dvoch setoch. Minulý rok.

Čítaj viac:

Büyükakçay, najlepší hráč, ktorý vzišiel z Turecka

Poradie 60Th V tomto svete. Na hrách Stredozemného mora v roku 2013 získal zlato vo dvojhre i štvorhre, reprezentoval svoju krajinu na olympiáde v Riu – aj keď tentoraz do Japonska necestoval.

V roku 2016 vyhral na domácej pôde Istanbulský pohár, v predchádzajúcom roku prehral vo finále štvorhry.

V Bukurešti v roku 2014 bol tiež finalistom divízie dvojíc.

Jeho svetový rebríček však v posledných rokoch dramaticky klesol a v týchto dňoch to bude len vzácne vystúpenie v hlavnom ťahu seniorského podujatia WTA.

Jej posledné vystúpenie v tejto pozícii bolo v Istanbule, kde dostala divokú kartu. V prvom kole ju však porazila šampiónka French Open Barbora Krezhikova.

Kuzov, finalista, ktorý vyhral v Poľsku

Mladšia z dvoch tenistiek hrajúcich súrodencov – staršia sestra Jusana odišla v roku 2013 do dôchodku – Kuzov sa v roku 2016 vyšplhal na 71 najlepších singlových rebríčkov na svete.

Po rokoch neopatrnej formy a výkonov však nedávno ukázal známky oživenia, keď vlani v septembri vyhral svoju prvú seniorskú finalistku Brock Open, kde vo finále zdolal Talianku Elizabettu Cocirettoovú.

Išlo o podujatie zo série 125 tisíc, dostala sa do finále WTA 250 Poland Open a minulý týždeň dopadla skvele, nakoniec prehrala s Belgičankou Marinou Janevskou.

READ  Názov majstrovstiev sveta vo Vlovej vzrušuje a spája národ

Začiatkom tohto roka sa kvalifikoval v Miami a dosiahol druhé kolo, prehral však s Ashley Party, ale svetová jednotka zabrala prvé tri sety.

Nedávno sa v Hamburgu opäť kvalifikoval, pričom utrpel ďalšiu porážku v druhom kole v rukách Američana Daniela Collinsa.

Byagakshay V. Kushovi Predpoveď a tip

Turci vyhrali rovnaký zápas vo svojom predchádzajúcom zápase, ale to bolo pred piatimi rokmi a obaja hráči sú teraz v rôznych fázach života. Zdá sa, že terminál Bakiyakshai je na ústupe, zatiaľ čo Kushovi si v niečom užíva priemyselné omladenie. Začne svoje obľúbené druhé kolo.

Romanian Open 2021 sa uskutoční od 2. do 8. augusta. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť si. Tu nájdete svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close