Technológie

Call of Duty Warson čelí ešte väčším problémom s neviditeľnou pokožkou

Activision momentálne čelí snehovej búrke Vážne obvinenia z obťažovania A Zneužívanie pridelených pracovníkov. Ak sa chcete dozvedieť viac, prosím Navštívte našu časovú os Rovnako ako naše Podrobná správa na túto tému.

Ak je vám táto téma známa, určite bude. Minulý týždeň sme informovali, že Call of Duty Warson má problémy s pokožkou, kvôli čomu sú hráči náhodne úplne neviditeľní. Teraz, o týždeň neskôr, hráči opäť hlásia, že nepriatelia v hre miznú pred očami.

Objavil VGC, Zdá sa, že problém neviditeľnej kože na Call of Duty Warson je späť. Na základe správ od komunity, Raven Associate Community Manager Austin O’Brien nastolil problém verejne. Hra Community Trolley Board A povedal, že Raven sa o problém stará.

Prebudený vzhľad pre operátora Call of Duty Francis mohol ovplyvniť komunitu počas vianočných prázdnin, pričom najnovšia aktualizácia Raven údajne mala problém vyriešiť. Namiesto toho hráči na sociálnych sieťach hlásia ďalšie problémy s inými operátormi, ako je možné vidieť v klipe nižšie Používateľ Reddit andrewkbmx, Operátor Player Wright čelí pokožke, ktorá je často zakrytá.

S najnovšími neviditeľnými nedokonalosťami pleti Warzone to nie je prvýkrát, čo sa hra stretla s podobnými problémami. Minulý rok, Charlie Intel Legendárny Gilly Suite, ktorý bol súčasťou platenej zbierky Ecolo hry, hlásil, že sa využíva sám o sebe. Rovnako ako pri súčasných problémoch, s ktorými sa hráči v hre stretávajú, úroveň viditeľnosti postavy sa bude líšiť v závislosti od toho, ako blízko bol hráč k súperovi ovládajúcemu kožu.

Zatiaľ čo Raven sa naďalej zaoberá neviditeľnými skinmi z hry, je spravodlivé povedať, že niektorí členovia komunity sa budú pýtať, ako vstúpi do online strieľačky.

Keďže Ravenov tím QA a ďalší zamestnanci Activision Blizzard práve vstupujú do štvrtého týždňa štrajkovej akcie, aktuálne problémy súvisiace so skinmi postáv nemohli nastať pre hráčov v zlom čase. Ak sa hovorí, že okolo prepúšťania dodávateľov QA v štúdiu prebiehajú štrajky, aktuálne problémy ilustrujú, aká dôležitá je úloha testerov kvality v modernej dobe.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Call of Duty Warzone, pozrite si túto časť popisujúcu, ako Activision nedávno podal žalobu proti obľúbenému predajcovi cheatov Call of Duty.

Jared Moore je spisovateľ na voľnej nohe IGN. Môžete ho nasledovať Twitter.

READ  Videoherná hudba Youtuber 'GilvaSunner' sa vypne po vlne nárokov na autorské práva Nintenda

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close