Technológie

Call of Duty: Warson čoskoro pridá Ramba a Johna McLana z Die Hart

Vo Verdansku ’84 pokračuje Call of Duty: Warson v oslave 80. rokov, keď sa vysmieva príchodu Johna Ramba a Johna McLana z Die Hart. Pred pár dňami, Účet Call of Duty na Twitteri „SURVIVORJOHN # 1009062?“ Ich správa #Warson zabila 552 a ukazuje nekonečný pomer K / D, 0 úmrtí, 5 hier, 5 výhier a 7 hodín hrania.

Hlbšie do histórie Ramba, bolo päť filmov o Rambovi (5 hier a 5 výhier) – všetky s celkovou dobou behu 7,8 hodiny (platené 7 hodín) – a Rambo vo svojich filmoch ešte nezomrel (0 úmrtí) a bol zabitý Fandom.com, Presne 552 ľudí (552 ľudí je zabitých).

S novou webovou stránkou je podpichovanie Johna McLana o niečo relevantnejšie – NakatomiDuctCleaning.com – Znamená to jeho príchod.

Ann Twitter, Call of Duty „Vzduchové kanály sú komplexnou sieťou rizík. Ak potrebujete opravu, zavolajte najlepšiu firmu v odbore Nakatomi Čistenie potrubí.“

Pre tých, ktorí to nevedia, miesto, kde pracovala odcudzená manželka McClellana, bola Nakatomi Corporation. Po dosiahnutí námestia Nakatomi Plaza sa udalosti Die Heart Kick Off a McLane nakoniec dostanú do vyššie spomenutých vzduchovodov, odtiaľ pochádza aj názov.

Web Nakatomi Duct Cleaning obsahuje tlačidlo pre stretnutie, kde McLane povie „Say yippi ki ye to dust“, a tabuľka, ktorá sa automaticky pokúša poslať e-mail na adresu [email protected]Viac informácií o Warsonovi nájdete v našom zozname 10 najlepších vojnových kráľov a všetky podrobnosti vo Verdansku ’84.

Máme poznámku? Chcete diskutovať o možnom príbehu? Pošlite e-mail na adresu [email protected]

Adam Pankhurst je spravodajcom pre časopis IGN. Môžete ho sledovať na Twitteri D Adampunkurst A Pohon.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close