šport

Canadiens vs. Devils: Čas začiatku, príbeh kazety a spôsob sledovania

Montreal Canadiens vs New Jersey Devils

Ako vidieť

Doba spustenia: 19:00 EST / 16:00 PST
V Kanade: TSN2 (Angličtina), RDS (francúzština)
V Devils Territory: M.S.G.S.N
V U.S.A: sieť NHL

Ak sa teraz pozriete na poradie National Hockey League, všimnete si, že tím s najdlhšou víťaznou sériou je New Jersey Devils, ktorý momentálne hrá deväť zápasov. To je pre nich skvelé, ale nie pre Montreal Canadiens, ktorý v utorok večer hostí v Bell Centre.

Príbeh pásky

Kanaďanov Štatistiky Diabli
Kanaďanov Štatistiky Diabli
8-6-1 Registrovať 12-3-0
45,9 % (26. miesto) Príležitosti na skórovanie pre % 62,2 % (1.)
3.07 (17.) Góly na zápas 3,67 (7.)
3,20 (17.) Góly proti zápasu 2,53 (4.)
16,3 % (27. miesto) PP% 19,6 % (19. miesto)
80,8 % (13. miesto) PK% 80,0 % (15.)
1-1-1 Záznam H2H (21-22) 2-1-0

Montreal Canadiens však hrá v poslednom čase dobre. Sú tiež na vlastnej víťaznej sérii, vyhrali svoje posledné tri v rade, vrátane klincovej výhry tam a späť proti nim. Pittsburgh Penguins Minulú sobotu večer 5:4 po predĺžení. Mike Hoffman, ktorý skóroval víťaza zápasu, bol na roztrhanie kvôli dĺžke tohto behu, keď skóroval štyrikrát počas úseku.

Nemôžete zabudnúť na mladé trio Montrealu v zložení Cole Caufield, kapitán Nick Suzuki a Kirby Dach boli v tejto mladej sezóne elektrizujúcimi, pričom Suzuki a Caufield sami skombinovali 19 zo 47 gólov tímu. Juraj Slafkowski, ktorý bol minulý týždeň suspendovaný na dva zápasy, je teraz schopný vrátiť sa do hry. Uvidíme, či sa ho hlavný tréner Martin St. Louis rozhodne vrátiť späť do zostavy.

Jedným z najväčších problémov Canadiens v tejto sezóne bola výhoda muža, keď prispeli iba siedmimi gólmi navyše, no v posledných siedmich zápasoch padlo šesť gólov, keď sa konečne začali veci otáčať. ich výhodou.

New Jersey sa v tejto sezóne oživilo, 6:3 bez straty zápasu. Washington Capitals24. októbra vedie Jesper Pratt tím s 19 bodmi a prvý výber v roku 2017 a kapitán Niko Hisier tiež nachádza svoje A-zápasy, momentálne vedie tím s ôsmimi gólmi a siedmimi zápasmi. Bodový pruh. Hiskier, ktorý vo svojej mladej kariére bojoval s problémami so zraneniami, bol v prvých 15 zápasoch Devils zadržaný len trikrát.

Bývalý krídelník Canadiens v najvyššej línii Tomáš Tatar má tiež dobrý štart do svojho ťaženia, keď zatiaľ zaznamenal 11 bodov. Slovenský útočník, ktorý strávil tri sezóny s trikolórou, sa posledné dve sezóny trápil; Jeden s Montrealom a jeden s New Jersey, len 30 bodov v každej kampani. S 11 bodmi už v 67 zápasoch by to pre neho mohla byť ďalšia produktívna sezóna.

Zdá sa, že malá posila z minulej sezóny sa vyplatila v bránke New Jersey, pričom Vítek Vanáček trafil svoju prvú šestku v doterajších siedmich štartoch. Aj bez neho pre zranenie dokázali Mackenzie Blackwood a švajčiarsky nováčik tender Akira Schmidt udržať tím na prvom mieste vo Východnej konferencii.

Ktorý tím najrýchlejšie zlepší svoju hru a ktorý mladý tím vyhrá? Bude to určite boj od začiatku do konca. New Jersey vyhralo svoj predsezónny tilt 2:1, ale môžu Caufield, Suzuki a spol z Montrealu ukončiť najhorúcejšiu sériu diablov v roku?!

Buck padá o 19:00. Chytiť sa do slučky!

READ  Tenis-Heckler kričí a opúšťa Osaka Indian Wells v slzách

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close