ONLINE: Topoľčany – Slovan Bratislava (hokej, LIVE, super pohár)

Topoľčany stratili dvojgólový náskok.

BRATISLAVA. Hokejisti HC Slovan Bratislava nenechali prekvapiť a v 1. štvrťfinálovom zápase Tipsport Kaufland Cupu zvíťazili HC Topoľčany na ľade 5: 2.

Druholigista však predviedol sympatický výkon a po prvej tretine viedol 2: 0, keď potrestal nedisciplinovanosť Slovana.

V druhom dejstve otočil bývalý účastník nadnárodnej KHL stav zápasu vo svoj prospech a v tretej tretine uzavrel skóre duelu gólmi Bučeka a Ranforda.

Úlohu obľúbenca potvrdil aj Poprad, ktorý na jeho ľade zdolal Detvu 4: 0. O osude zápasu rozhodla druhá tretina, v ktorej sa domácim podarilo postupne skórovať v oslabení, vo vyrovnanom počte hráčov na ľade a nakoniec v presilovej hre.

Najtesnejší výsledok v 1. štvrťfinálových zápasoch Tipsport Kaufland Cupu sa zrodil v Michalovciach, kde hráči z východného Slovenska podľahli Banskej Bystrici 1: 2. Rozhodujúci gól strelil kanadský útočník Josh Winquist.

Diváci videli najviac gólov v Nitre, kde domáci hokejisti zdolali Trenčanov 6: 3. Po dvoch tretinách bol stav vyrovnaný 2: 2, ale Nitra v záverečnej časti strelila tri góly v rozmedzí 162 sekúnd.

Tipsport Kaufland Cup – štvrťfinále – 1. zápasy

• Topoľčany – Slovan Bratislava 2: 5 (2: 0, 0: 3, 0: 2)

Ciele: 7. Kluka (Novák, Kalináč), 17. Tomčák (Jurák, Kalináč) – 26. Sukeľ (Studenič, Meszároš), 30. OďDonnell (Mráz), 33. Sersen (Buček, Ranford), 51. Buček (Bortňák, Studenič) )), 56. Ranford

• Poprad – Detva 4: 0 (0: 0, 3: 0, 1: 0)

Ciele: 28. Handlovský (Matúš Paločko, Zagrapan), 31. Handlovský (Preisinger, Mesár), 38. Drgoň (Skokan, Haščák), 55. Haščák (Skokan, Svitana)

• Michalovce – Banská Bystrica 1: 2 (0: 0, 0: 2, 1: 0)
READ  Den Haag hovorí, že Rashford ísť na párty do nočného klubu po ťažkej porážke United v City je „neprijateľný“

Ciele: 48. Mihálik (Lalancette) – 23. Vabiral (Vašaš), 40. Winquist (Lamper, Mistele)

• Nitra – Trenčín 6: 3 (1: 1, 1: 1, 4: 1)

Ciele: 3. Holešinský (Bodák, Minárik), 25. Šťastný (Kollár, Lantoši), 44. Kollár (Dauda, ​​Lantoši), 46. Tvrdoň (Švarný), 47. Cardwell (Lantoši), 58. Hrnka (Slovák, Tvrdoň) ) – 15. Daňo (Kettunen), 25. Kettunen (Daňo), 56. Sojčík

ONLINE PRENOS: Topoľčany – Slovan Bratislava (hokej, NAŽIVO, NAŽIVO, stream, video, dnes, utorok, superpohár, Tipsport Kaufland Cup, štvrťfinále)