Zábava

Casey Neistad premietal dokument David Tobric na SXSW

Casey Neestad Natočil dokument o kolegovi vlogerovi David Toprick Je nastavené, aby sa zobrazovalo na SXSW – a vyvolal kontroverziu ešte pred premietaním filmu.

Žiadny tvorca nepropagoval obrázok, bude sa nazývať Pod vplyvom, Podľa harmonogramu SXSW, Funkcia 100 minút navrhuje „zachytiť jeden z najrýchlejších vzostupov a pádov v histórii internetu … v reálnom čase“. Debutuje na festivale 12. marca a bude k dispozícii na celom svete na premietanie nasledujúce ráno.

Film opisuje dve kontroverzie spôsobené Tobrikom: obvinenia zo sexuálneho obťažovania okolo bývalého spolupracovníka a život ohrozujúcu nehodu. Vlog tím člen Jeff Whitteck Pri nebezpečnom kúsku utrpel vážne poranenia oka.

Prihláste sa na odber dôležitých správ Daily Tubefilter

Registrácia

„V skutočnom svete majú tieto druhy akcií život meniace účinky, ale v ekosystéme vplyvu sociálnych médií Zlatej horúčky rozhodujú diváci, kto vyhrá a kto bude natrvalo vysťahovaný,“ uvádza sa v zhrnutí filmu.

Hoci film často letí pod radarom, produkcia s Neystadom a Topricom vyzerá ako pred mnohými rokmi. Toprič sa narodil v roku 2019 na Slovensku. Hlásené dovtedy Občerstvenie, Miestny obchod, dokument je v práci. Toto nie je prvý celovečerný dokument Neistatu; Natočil film o spevákovi Shawn Mendes V roku 2018.

Hoci to ešte nebolo premietané, Pod vplyvom Už to nahnevalo Whittecka, jedného z jej subjektov. Povedal v A Najnovšia epizóda podcastu Z nehody so žeriavom obvinil Tobrika a svoj vzťah s Dobríkom ukončil po tom, čo klip vo filme ukázal, že podstúpil niekoľko operácií oka.

„Úplne to stratilo všetku úctu k tomuto chlapcovi a stratila nádej, že sa niekedy môže vrátiť a stať sa lepším človekom.“

Súkromné ​​odznaky SXSW začínajú na 1 395 USD, zatiaľ čo online odznak stojí 489 USD. Uvidí sa, kde bude film po obrade distribuovaný.

READ  Priemyselná zábava Star Trek odhaľuje kópie lekárskej sady DNG

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close