Zábava

Časť II je viac ako jej predchodcovia tým, že poskytuje vynikajúce postavyTáto séria pokusov dokazuje, že prvý diel nie je vždy najlepší.


To je Eli Roth ubytovňa Film, ktorý sa mi s odstupom času nepáčil. Všetci traja ústrední priatelia uvedení v prvom diele mi prídu nechutní a uštipační. Keď som prvýkrát videl film, novosť konceptu mi dala trpezlivosť tolerovať trifectu bratov v centre príbehu. Nedávne snahy o preskúmanie na mňa však nezapôsobili. Potom, čo to povedal, Ubytovanie: Časť II (Oslavuje výročie vydania 8. júna 2007) Stále má veľkú hodnotu pre prehrávanie. Pokračovanie v roku 2007 používa rovnakú základnú šablónu ako jeho predchodca, ale so šablónou postáv, ktorá dáva publiku ďalší dôvod investovať. Protagonisti v tejto druhej kapitole sa stávajú prístupnejšími a menej druhákmi. Vďaka tomu je celý obraz ešte chutnejší.

Ubytovanie: Časť II Americké študentky Beth (Lauren German), Lorna (Heather Madrasso) a Whitney (Bijou Phillips) podnikli krásne turné po Európe. Keď stretnú nahú modelku, ženy, ktoré navrhnú, aby šli na slovenský horúci prameň, zmenia svoj itinerár a idú do hotela. Slečny ich nový priateľ, bez toho, aby o tom vedeli, ich v skutočnosti láka na Slovensko s jediným cieľom – odovzdať ich Elitnému poľovníckemu klubu, ktorý im umožňuje zabiť tých, ktorí majú na hru viac peňazí ako ľudskej morálky.

Bojoval som s niekoľkými postavami Eli Roth Filmy. ale Ubytovanie: Časť II Ponuka od Rotha narušila mnohé moje očakávania. Protagonisti sú prístupní a ak jedného z nich stretnem na ulici, neutečiem inak. To výrazne pomáha k tomu, aby bolo toto pokračovanie príjemnejšie ako jeho predchodca.

Najrelevantnejšia z prostredných troch v tejto sérii je Lauren German, Beth. Beth pochádza z veľkého bohatstva, ale je prízemná a prístupná, aj keď z extrémnej výsady. Bola vernou priateľkou a starala sa o to, aby urobila správnu vec.

READ  Fotografie utečencov utekajúcich z vojenskej výcvikovej základne napadnutých ruskými raketami na západe Ukrajiny

Okrem toho, že je Beth žiaduca, je hlúpa. V treťom dejstve sa to veľmi prejaví, keď sa z neistoty o sebe dostane do pozície šéfky. S Beth myslením na nohách dokáže ľahko otáčať stoly a meniť Power Dynamic nezabudnuteľným spôsobom. Nechávam to však tak, aby som nedával príliš veľa.

Bethine spoločníčky na cestách, Whitney a Lorna, môžu byť trochu žiadané z rôznych dôvodov. Ale obaja nie sú mimo sféry vykúpenia, pretože nikdy nestratíme ich ľudskosť. Hlavný problém, ktorý mám s originálom z roku 2005, je ten, že Paxton, Oli a Josh sú nakreslení ako identickí bratia a nie sú zvlášť relevantní. Život je pre nich séria vtipov a hitov a je ťažké predať všetkých troch ako protagonistov.

Okrem najžiadanejších postáv je tu ešte jeden dôležitý rozdiel ubytovňa A Ubytovanie: Časť II Pokračovanie predstaví divákom niektorých zákazníkov Elitného poľovníckeho klubu. Ukazuje sa, že je to efektívna stratégia. Spoznáme Stuarta a Todda na ľudskej úrovni. V tomto bode nie je jasná čiara medzi lovcom a lovcom. Bližší pohľad na ľudskosť týchto postáv divákovi pripomína, že duchovia prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach. Stuartovo (niekedy) sympatické stvárnenie mu navyše pomáha takmer k súvisu (pokiaľ si pamätá, prečo je na Slovensku). Tým sa pridá ďalšia vrstva hĺbky, ktorá sa nenachádza na prvom obrázku.

Vďaka svojim sympatickejším a menej drsným základným postavám, Ubytovanie: Časť II Je chutnejší, ale menej groteskný ako jeho predchodca.

Prihláste sa na odber bulletinu The Harpinger A Trade Central

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close