Veda

CDC – NBC Bay Area

Na základnej škole v okrese Marin je vypuknuté ochorenie COVID-19 Prípadová štúdia o tom, ako nákazlivý je delta variant.

NS Hlásené Centrám pre kontrolu a prevenciu chorôb Negramotný učiteľ sa v máji cítil zle a predpokladal, že má alergie. Školská politika vyžadovala, aby boli maskované, ale učiteľ si zložil masku a čítal nahlas a do niekoľkých dní mala polovica z 24 študentov pozitívny test.

Rozloženie triedy ukazuje tabuľku sedenia výsledkov testov študentov na COVID-19. (27. augusta 2021)

Miera nákazy v prvých dvoch riadkoch triedy, najbližšie k učiteľovi, bola 80% – osem z 10 študentov.

Chorí študenti potom nakazili súrodencov a rodičov, celkovo teda 26 ľudí, ktorí vychádzali z jedného prípadu.

„Je bezpečné povedať, že v prípade prípadu išlo o neočkovanú osobu, ktorá mala nárok na očkovanie,“ povedal krajský úradník pre verejné zdravie Dr. Matt Willis. svadobné správy. “Všetky prípady sú nesúvisiace osoby.” Patria sem tí, ktorí boli spôsobilí na očkovanie, ale neboli očkovaní, a tí, ktorí neboli oprávnení na očkovanie na základe veku. “

Jessica Aguirre z NBC Bay Area hovorí s Tracy Lam-Hine z odboru zdravotníctva okresu Marin a vedúcou autorkou štúdie CDC o vypuknutí ochorenia COVID-19 učiteľa základnej školy v okrese Marin.

Správa CDC neuvádza základnú školu v okrese Marin County.

Ale vo vyhlásení zverejnenom v piatok večer, The San Francisco Arcidiecéza, ktorá dohliada na katolícke školy v Marin County, vydala vyhlásenie, ktoré bolo čiastočne prečítané.

“Incident načrtnutý v správe CDC bol izolovanou okolnosťou a bol riešený interne.”

READ  Protest proti požiadavkám na masky, ktorý sa konal v Utahu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close