Svet

CEDEAO dicide d’Nowieer prístup k stabilizácii síl k predbežnému štátnemu prevratu

(Agentúra Ecofin) – Mardi 1ehm Fivrier, prezidentova bisouin-guinea a jeho vláda na échappé à a tentative de coup d’Etat. Trois journals après, la CEDEAO veot aider autos autos overujú všetky nové pokusné žánre v kontexte propagácie štátnych prevratov v Afrique de l’Oest.

La Communauté economics des Etats de l’Afrique de l’Ouest (CEDEAO) a dicidé d’nvoyer une force dappui à la stabilization v Guinea Bissau. Linformácie émane du komunikatívne finále sommet mimoriadnej konferencie šéfkuchárov d’Etat et l Governance de l’institution o politickej situácii v Burkine Faso, v Guinei a v Mali, 30 miest v Akkre, v Ghane.

Toto je predbežný štátny prevrat na mieste tohto oznámenia o každý cent, mardi 1ehm fvrier. Počas týchto ciest väčšina homies v Arm Avaient vypadne au aux alantours vo vláde alebo na Conseil des Ministries extraordinaire. V Soir, šéfkuchár Etat, Umaro Sissoco Embalo, toto je sain et sauf devant la presse a indiqué que situácia s dsormais sos contrle. V pantomíme, ktorú odovzdám ďalej, je prezidentovo oživenie, ktoré kladie manque do najnákazlivejších hnaných quil menait dans v jeho platoch.

Konferencia [des chefs d’Etats de la CEDEAO, Ndlr] fermentovaný kondóm vedie k tomuto predbežnému štátnemu prevratu a má maximálnu solidaritu s prezidentským Embalom a populárnym guinejským Bissau. La Conférence, au vu de ces derniers developments, dicide de l’envoi dune force dappui à la stabilization du pays », Indique le komunikuje s CEDEAO. Práve si prezeráte archívy kategórie Marketingové tipy.

Selon le dernier bilan des autorités, lattatque a fait 11 morts. Plus zatkne ontjéààééééé et et et les les les les les les

READ  Je vaša mačka duševne chorá? Zistite to prostredníctvom tohto dotazníka

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close