Zábava

Celkom iné a skutočne rozkošné! Posledná fotografia Jakubka ukázala, ako veľmi sa už zmenil

Dominika Cibulková si už štyri mesiace užíva novú životnú rolu. Matkine povinnosti sa jej veľmi páčia a na každej fotografii so synom žiari šťastím. Keďže sa rozhodla neskrývať tvár svojho drobca, fanúšikovia sa predbiehajú v hodnotení, ktorého z rodičov má viac rád.

Malá kópia jeho otca

Dominika Cibulková už sa so synom baví čoraz viac. Z malého Jakubka sa stáva veľký chlap, ktorý svojim rodičom robí veľkú radosť. Rovnako ako jeho matka je na všetkých fotografiách spokojný a šťastný.

Na tej poslednej odmenil všetkých fanúšikov našej bývalej tenistky veľkým detským úsmevom. „Šťastná reklama,“ napísala Dominika.

Pri pohľade na jej malého syna musel všetkým udrieť do očí jednou veľmi dôležitou skutočnosťou. Čím je Jakubko väčší, tým viac sa podobá na svojho otca. Michal Navara je na svojho syna určite veľmi hrdý, pretože na niekoľkých fotografiách vyzerá ako jeho malá verná kópia. Každému je viac než jasné, kto tento roztomilý drobec zdedil nos, oči a hornú časť tváre.

Vlasy už mali vyblednuté

Čoraz jasnejšia forma s jeho otcom nie je jedinou novinkou v živote malého Jakubka. Na prvých fotografiách po narodení mal stále tmavé vlasy. Aj počas letných prázdnin, ktoré si rodina užívala v Chorvátsku, je pekne vidieť.

Ale hlavne na poslednej fotografii je už vidno, že sa postupne vyjasňujú. Rovnako ako u ostatných detí, aj v prirodzenom odtieni vlasov môžeme zaznamenať výraznejšiu zmenu. Takže zatiaľ čo Jakubkova tvár je na Michalovi, vlasy mu začali modrať ako Dominikine.

Od tenistov sa nevyskytujú žiadne komplimenty

Každá fotografia Cibulkovho syna spôsobí na Instagrame veľa. Štvormesačný chlapec je rozkošný, takže je veľmi obľúbený u všetkých fanúšikov slávneho páru.

READ  Julka z Extrémnych premien otvorene o druhom dieťati: Odpoveď lekára ju nepotešila! | Juliana Kužmová

Do komentárov sa často pridávajú pochvaly od jej bývalých kolegov. Svetovo preslávené tenistky, ktoré boli kedysi kráľovnými dvorcov, posielajú Dominike veľa milých správ.

Bývalá tenisová jednotka Chris Evert mu napísala, že malý je rozkošný. „Ach môj bože, taký roztomilý, zomieram,“ komentovala Marion Bartoli fotografiu, na ktorej Dominik dáva svojmu synovi pusu na hlavu. Česká republika Barbora Strýcová jej zanechala milý pozdrav so srdiečkami, ktorý jej v jednom z komentárov zaslala aj Dara Rolins.

Momenty spolu v prírode

Po pôrode zostáva Dominika Cibulková veľmi aktívna. Tenis ju naučil byť neustále v pohybe, takže ani v týchto dňoch nebehá. Často chodia s rodinou na prechádzky a Jakubka podnikla aj prvý veľký výlet do lesa.

Tam spolu s rodičmi začal hľadať huby. Veríme, že Dominika aj jej syn boli úspešní a vianočnú kapustnicu sa im podarilo zožať.

Tiež si užíva trochu slobody

Popri matkiných povinnostiach sa naša bývalá tenistka snaží nájsť si čas aj pre seba. Z tohto dôvodu nezanedbáva spoločenský život a ako umožňuje súčasná situácia a starostlivosť o Jakubka, aspoň niekedy je vybraná do spoločnosti.

Stihla sa už zúčastniť napríklad na odovzdávaní cien pre Slovákov roka a spolu s kamarátmi využili posledné slnečné dni a išli si posedieť do parku. S Michalom sedeli v spoločnosti, kde si užívali jedno zo svojich romantických stretnutí.

Dominika sa v žiadnom prípade nenudí a dokáže si užiť túto príjemnejšiu stránku materskej dovolenky, keď nemusí neustále lietať po turnajoch a je dokonca v spoločnosti svojej rodiny.

Jej materstvo je veľmi rozrušené a ďalšie fotografie zo života sympatickej rodiny si môžete pozrieť aj v našej galérii:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close