technológie

Celý web Threem de Kočner bol uniknutý z webu. Ľudia môžu vyhľadávať správy pomocou služby Bruuch

Publikácia správ z aplikácie Threema, v ktorej obvinený podnikateľ Marian Kočner napísal rôznym ľuďom, priniesol zaujímavý projekt.

Satirická stránka Die na Facebooku ukázal na vyhľadávací nástroj s názvom Bruucho, pomocou ktorého môžete vyhľadávať správy na základe kľúčových slov.

Za stojanmi vyhľadávača Threeme web Blbec.online a zadaním výrazov vám Bruucho ukáže konkrétne správy alebo celé vlákna, v ktorých sú slová uvedené v Threeme.

zdroj:
Bruucho.blbec.online

Ako ste si pravdepodobne nevynechali, vyhľadávací nástroj je poháňaný farbami a grafikou vyhľadávacieho gigantu Google. Tlačidlo, ktoré používate na vyhľadávanie slov, je zaujímavé. Toto je názov podnikateľského pozdravu „Ave ja“, ktorý tiež zverejnil zverejnené správy.

Okrem vyhľadávania kľúčových slov však môžete vyhľadávať aj podľa príjemcov správy. Tu sú všetky rozhovory, ktoré podnikol podnikateľ.

Ako zdôrazňuje Portál Žive.sk, zverejnil online komunikáciu na webe Právnelisty.sk Sudca Peter Šamko.

Písomné oznámenie: „V rámci predbežného konania sa zo spisu nesmú zverejniť žiadne dôkazy. Ak sa tak už stalo a selektívne médiá publikovali časti Threemy selektívne z dôvodu, že sa nachádzajú v vo verejnom záujme, je tiež vo verejnom záujme zverejniť úplný obsah Threemy, aby sa ktokoľvek, kto má záujem, mohol oboznámiť s jeho obsahom, “ vysvetlil.

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close