Zábava

Česká herečka zo slávnej rodiny: Bola taká chudobná, že … následky na zdraví!

O anorexii sa v minulosti hovorilo v súvislosti s Marianou. Ako teraz tvrdí, išlo o nepochopené vyjadrenie jej matky, priznáva však, že má problém. „Povedal som, že keby som to niekedy mal, hovoril by som o tom naopak, pretože si myslím, že je dôležité otvárať túto tému, najmä tu na sociálnych sieťach, kde si myslím, že tlak tej„ dokonalosti “je najväčší,“ povedala blondínka a potom prešla k samej podstate.

“Takže chcem len povedať, že som bol na pokraji pádu do tohto problému s jedlom a možno to trochu spadlo. O tomto probléme som hovoril v podcaste už v lete, a teraz o pár mesiacov neskôr som o pár kíl ľahší a neteší ma to. Hlavne preto, že som klamal seba i svoje okolie, že už je všetko dobré, “ pripustil mladý umelec.

Zdroj: Instagram MP

Ako dodala, asi mesiac necvičí, pretože na to nemá ani energiu, dokáže bojovať s jedlom a býva často náladová. „Najhoršie na tom bolo, že som stratil menštruáciu,“ odhalila zdravotné následky jej chudnutia. Preto išla za svojou rodinou a verí, že sa tam môže vrátiť späť do poriadku.

Dotklo sa to však aj problému spomínaných sociálnych sietí. Aj ona je pod tlakom, že keď je verejne známa, musí byť čo najchudobnejšia. “Povedz mi, ako sa mi to teraz stane, už som dostal pár správ, že som príliš chudobný. A aj keď viem, že to so správami myslíš dobre, ešte viac sa” bojím “získať váhu. Mám v hlave, že keď priberiem, všimneš si to, povieš, ako som pribral, alebo mi to aj napíšeš, “ povedala čestne, hoci je to v zásade jedna a je to jej telo, je veľmi ťažké nenechať sa ovplyvniť názorom okolia.

READ  Nela Pocisková prichádza s emotívnou novinkou Bez Teba. Sledujte video zo štúdia

Česká herečka od slávnej

Zdroj: Instagram MP

Herečka a influencerka ale verí, že bez výčitiek svedomia v súvislosti so zdravím začne znovu jesť a nebude venovať pozornosť názorom ostatných. “Dúfam, že čoskoro nájdem túto rovnováhu a k tomuto príspevku sa vrátim o pár kíl ťažšie a šťastnejšie za chvíľu ako teraz. Už nemám rád svoje telo, už sa mi nepáči, že sa jedlo stalo niečím, čo ovláda ma a čoho som otrokom, “ uzavrela blondínka s tým, že je čas zavolať späť starej bezstarostnej Mariane. Pridala fotografiu v plavkách z čias, keď bola šťastná, spokojná so svojím telom a na svoje slová vôbec neriešila kalórie.

Česká herečka od slávnej

Zdroj: Instagram MP

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close