šport

Český tréner ostro kritizuje opatrenia proti koronavírusu: cítim sa šialene

dnes 08:15
|

Šport ako taký je jednou z najviac postihnutých častí života kvôli pandémii koronavírusov. Aj keď pred pár týždňami neexistovali žiadne zápasy ani udalosti, dnes sú opatrenia voľnejšie, ale stále veľmi prísne.

Športovci sú neustále testovaní, diváci majú obmedzený alebo úplne zakázaný prístup na tribúny a médiá sú v podobnej situácii.

Aby sa interpersonálne interakcie udržali na minime, tlačové konferencie sa často konajú iba prostredníctvom videa bez prítomnosti zástupcov médií. Mnohí tomu však nerozumejú a jedným z nich je tréner Českej Jablonecskej rady.

Po sobotnom ťahu svojho tímu na pôde Slovácka (1: 1) vyhodnotil nielen priebeh zápasu, ale aj súčasné protikoronárne opatrenia. „Musím začať znova. Už sa mi to nepáči,“ Petr Rada rozhneval monológ na prvý pohľad.

„Tlač pred prázdnymi stenami sa mi javí ako úplná katastrofa. Nemôže tu sedieť desať novinárov so závojom? A ja by som mal mať závoj. tu sa cítim ako blázon. Ako blázon! Nerob sa na mňa naštvaný. Urob sa rozhodnutia, nech si tu sadne päť alebo desať novinárov a poďme. Nehovorím tu o stenu. Už ma to uráža , “ pridal Petr Rada a potom pokračoval v hodnotení stretnutia pokojnejším hlasom.

Jeho FK Jablonec začal novú sezónu najvyššej českej súťaže minulým týždňovým domácim víťazstvom 1-0 nad nováčikom z Pardubíc a v sobotu pretiahol so Slováckom. V aktuálnej ligovej tabuľke má stále tretie miesto so štyrmi bodmi.

READ  Definitívny koniec po kríze: Slovenský futbalista vymenil kráľovnú krásy za ... ďalšiu misiu!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close