Ekonomika

Cestovné správy Posledné: Vláda USA vyzýva Veľkú Britániu, aby prehodnotila zákaz cestovania

D.Počíta sa Zelený zoznam prázdninových miest Zdá sa, že budúci týždeň porastie s obľúbenými dovolenkovými destináciami Nemecko A Taliansko Vedie závod v propagácii.

Očakáva sa, že minister dopravy Grant Shops ohlási ďalšie kolo zmien vládneho systému ľahkého cestovania v doprave, ktoré nadobudnú účinnosť 9. augusta budúceho týždňa.

Odborníci v priemysle začínajú špekulovať, ktoré krajiny by sa mohli posunúť z Amber City na zelený zoznam, pričom jeden hovorí, že metóda, ktorú na hodnotenie krajín používalo Spoločné centrum pre záchranu života (JBC), bola „obrátená“. Bývalý B.A. Stratég Robert Boyle predpovedá Nemecko a Taliansko Rakúsko, Litva, Poľsko A Slovensko Beh, aby ste dostali zelenú na letné prázdniny.

Podobne Paul Charles, generálny riaditeľ Travel Agency, PC Agency, hodnotí vyhliadky pre Nemecko a Taliansko. Kanada, Česká republika A Slovinsko.

Telegram tomu rozumie Uvažuje sa o 77 krajinách Vládni vedci varovali pred možným krokom, vládne zdroje však varujú, že po dokončení hodnotenia by sa mnohé nemali znižovať.

Dôvery sú však vyššie v Nemecku a Taliansku, pričom v porovnaní s inými obľúbenými európskymi destináciami sú prípady menšie, na úrovni 13,39, respektíve 51,28 na 100 000. Naopak, v Španielsku je to 385,42 a v Grécku 180,65 – obom krajinám hrozí pripojenie sa na zoznam „Amber Plus“ vo Francúzsku.

READ  Prístav Bratislava kúpi vlastný 40-miliónový terminál LNG - EURACTIV.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close