Zábava

Chandler z Friends vyzerá hrozne, ale … Zásnuby s touto mladou mačkou!

Séria Priatelia je jedným z diel, ktoré sa tešili nesmiernej obľube. Rovnako ako jej hlavné hviezdy, ktoré netreba nikomu predstavovať. Nie je však vôbec ľahké postaviť sa a ovládnuť slávu. Vedel by o tom rozprávať aj seriál Chandler – Matthew Perry. Raz bojoval s alkoholom, drogami a drogovou závislosťou. Situácia bola dokonca taká vážna, že si nepamätal nakrúcanie filmu Priatelia v rokoch 1996 až 1999.

Búrlivý spôsob života si vyžiadal svoju daň. Matthew sa rokmi dramaticky zmenil a pribudlo niekoľko zdravotných komplikácií.

V minulosti však bol herec veľkým fešákom. Jeho šarmu podľahol napríklad božská Julia Roberts alebo Heather Graham, sexbomba z Baywatchu, Yasmine Bleeth a šesť rokov tvoril pár s herečkou Lizzy Caplan. Ani jedna z týchto dám však slávneho herca nedostala do problémov.

Ktovie, či jeho súčasná frajerka uspeje. Dvadsaťdeväťročná Molly Hurwitz je však na dobrej ceste. Nedávno Perry požiadal o ruku asi po dvoch rokoch randenia. „Našťastie sa mi stalo, že som chodila s najúžasnejšou ženou planéty,“ predstavil slávneho herca na margo angažmán pre časopis People.

Matthew Perry so snúbenicou na fotografii z minulého roka.
Matthew Perry a Molly

Zdroj: profimedia.sk

Molly Hurwitz je snúbenica Matthewa Perryho.
Molly Hurwitz

Zdroj: YouTube.com

READ  Známy herec manželstvo oľutoval: Slávnu herečku vymenil za opatrovateľku svojich detí!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close