Svet

Charles povedal Meghan Markle, aby neprišla, keď sa princ Harry online dozvedel o smrti kráľovnej

Princ Harry výbušne tvrdí, že ho napadol brat princ William v nových memoároch „Spare“ AP

Kniha princa Harryho odhaľuje, čo zistil o smrti svojej babičky na webovej stránke BBC.

38-ročný vojvoda zo Sussexu hovorí vo svojich pripravovaných memoároch RezervnýPred zverejnením 10. januára sa objavilo, že kráľovná Alžbeta II. sa ponáhľala do Balmoral po tom, čo počula, že jej nie je dobre.

Keď však pristane, skontroluje novinový stánok, aby zistil, že je mŕtvy a jeho otec Charles je teraz anglickým kráľom.

Harry hovorí, že keď konečne dorazil na zámok Balmoral, kde kráľovná pokojne zomrela vo veku 96 rokov, jeho teta princezná Anne ho privítala pred návštevou svojej babičky na smrteľnej posteli.

„Zostal som na jednom mieste bez pohybu a dlho som na ňu hľadel, pozbieral sily a pokračoval v napredovaní,“ píše Harry.

Otec dvoch detí povedal, že svojej starej mame pošepkal, že „dúfal, že bude šťastný“ a že teraz bude s „dedkom“ princom Philipom, ktorý zomrel pred rokom vo veku 99 rokov.

Povedal jej, že ju „chváli za to, že si svoje povinnosti plnila až do konca“.

Harry tiež potvrdil správy, ktoré v tom čase kolovali v tlači, že Charles trval na tom, aby so sebou do Balmoral nepriviedol svoju manželku Meghan Markle. Sussexovci zostali vo Frogmore Cottage vo Windsore počas ich týždňového turné po Európe.

Po tom, čo Buckinghamský palác zverejnil vyhlásenie, že zdravotný stav kráľovnej sa zhoršuje, hovorca vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu oznámil, že obaja „cestujú do Škótska“ spolu.

Charles sa o plánoch Sussexovcov navštíviť Škótsko údajne dozvedel prostredníctvom médií a Harry prezradil, že ho krátko nato pozval.

READ  Pedro Castillo: "Niektorí zvolení 2000 hlasmi nás chcú umlčať a umlčať vôľu vlády zvolenej miliónmi ľudí"

„Potom sa môj otec znova ozval. Povedal mi, že som v Balmoral vítaná, ale bez nej,“ píše.

Po smrti kráľovnej Alžbety vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu navštívili verejnosť na hrade Windsor.  Foto / AP
Po smrti kráľovnej Alžbety vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu navštívili verejnosť na hrade Windsor. Foto / AP

Dodáva: „Začal vysvetľovať svoje dôvody, ale tie nedávali zmysel a bolo to neúctivé. Nemôžem to od neho tolerovať. Nech vás ani nenapadne takto rozprávať o mojej žene.“

„Kajal sa a zakoktal, že nechce, aby to miesto bolo plné ľudí. Nikova žena nepôjde, dokonca ani Kate, povedal mi, takže by nemala ísť ani Meg.

Kate Middleton sa nepridala k princovi Williamovi na Balmoral.

Štyri kráľovnine deti, Charles, Anne, princ Andrew a princ Edward, boli v Balmorale, hoci v čase jej smrti boli iba Charles a Anne.

Medzi najkrikľavejšie tvrdenia Rezervný Obsahuje rekapituláciu Harryho Fyzická bitka s jeho bratom princom Williamom v roku 2019, Vo veku 17 rokov prišiel o panenstvo so staršou ženouA Počas služby v Afganistane zahynulo celkovo 25 ľudí.

V rámci bezpečnostných opatrení podobných tým, ktoré sa predtým používali pri vydávaní kníh o Harrym Potterovi, sa minuli milióny na zabránenie úniku Harryho knihy pred jej vydaním.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close