Technológie

Chcete si kúpiť konzolu na Vianoce? Na čierny piatok dostali konzoly malé zľavy

Generácie pre Xbox One a PS4 sa pomaly blížia ku koncu a ich spoločnosti tento rok prekvapivo nie sú výrazne lacnejšie. Dali tu iba skromných 50 eur.

Xbox One:

Podobná situácia je na Heureke, Xbox One S 1 TB ide od €. Xbox One X takmer nikde nenájdete, takže ak chcete, kúpte si ho, kým je. Je to na Heureke

Playstation 4

Xbox Series S.

V zásade sú dnes staré konzoly predražené a naozaj nie je dôvod ich kupovať. Práve vyšli nové konzoly a konzoly Xbox Series X a PS5 sú vypredanéale Xbox Series S. stále ju dostanete v niektorých obchodoch a je za pekných 299 eur (respektíve na Heureke Séria S máš z €). Zároveň je rýchlejší ako staré konzoly a všetky nové hry na ňom pobežia najbližších 7-8 rokov. Zamierte priamo do služby Game Pass a máte okolo 300 hier zadarmo. Game Pass ďalej stojí to tri mesiace 37 eur.

Xbox Series X

PlayStation 5

PS5 je tiež predobjednané na február alebo neskôr. Ak by ste však chceli podporovať podvodníkov, môžete na bazáre zariskovať a vziať si konzolu za 1000 eur, aj za takúto cenu to ide do oficiálnych obchodov, kde má Heureke Playstation 5 jeden obchod za 1100 eur.

Nintendo Switch

Na záver je tu Nintendo, ktoré má konzolu Switch. V dohľadnej dobe nebude nahradený a môžete si ho ľahko kúpiť. Nie je to však v zľave:

READ  Čierne strieborné ponuky slúchadiel: Bezdrôtové slúchadlá do uší a slúchadlá na uši pre vaše ďalšie cvičenie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close