šport

Chelsea a Tottenham sú v pohotovosti, keďže hviezda Interu Miláno urobila மிகப்பெரிய rozhodnutie o prestupe 43 miliónov

Chelsea a Tottenham oznámili budúcnosť obrancu Interu Miláno Milana Screeniera pred letným prestupovým obdobím. 27-ročný hráč bol v posledných rokoch silne spájaný s prestupom do Premier League, hoci k dohode nikdy nedošlo.

V tejto sezóne sa predstavil 35-krát za talianske legendy a viedol tím Simone Inzakiho k ďalšiemu Scudettu. Napriek snahe Slovenska udržať si druhú najlepšiu defenzívnu bilanciu Interu v lige sa však dostali do poslednej prekážky.

Uprostred pôsobivého ťaženia Škriniara za Nerazzurriho vraj vzbudil záujem Manchestru United pripojiť sa k hráčom zo západného a severného Londýna v snahe získať ho. Podľa La Cassetta dello SportVšetky tri tímy Premier League videli strednú polovicu tejto sezóny.

čítaj viac: Ak Todd Bohley porazí Barcelonu za 30 miliónov மில்லியன், Thomas Duchess by mohol získať vlastného Virgila von Dijka z Chelsea.

Napriek veľkému záujmu o strážcove služby však Screenier tieto fámy odmietol a odmietol opustiť San Siro. Hovorí PravdaCez Futbalové TalianskoInter Miláno Stallwart povedal, že by rád pokračoval v kariére muža z jedného klubu, akým je legenda Neapolu Marek Hamšík, ktorý si užil dvanásť rokov hrania na talianskej strane.

Screenier, v hodnote približne 0,7 42,7 mil Futbalové hodinky CIESPovedal: „Chcem urobiť niečo také, ako to urobil Marek Hamšík v Neapole. Mojou budúcnosťou je Inter, mám zmluvu, nič sa nezmenilo. Fámy o výmenách prichádzajú raz za pol roka, ale nič konkrétne. S Interom som veľmi spokojný.

Keďže Thomas Duchess aj Antonio Conte túžili uzavrieť množstvo obchodov, rozhodnutie Inter-Defendera o budúcich rukách Chelsea a Tottenhamu bolo veľkou ranou pre ich snahy v letnom prestupovom období.

Očakáva sa, že federácia Todda Bohleyho, ktorá v pondelok získala klub zo západného Londýna za 4,4,25 miliardy, „pretlačí podpisy na A-liste“, aby označila novú éru na Stamford Bridge. Mail Online. Boehly dychtivý posilniť arzenál Blues, telegraf Po započítaní tržieb hráčov bude mať Duchess 200 200 miliónov na posilnenie svojho tímu.

READ  Tréner St. Mirren Andy Webster chváli „kúzelnú“ hrdinku Petera Urminského za víťazstvo v mladých kúzlach Kelty Harts

Medzitým Tottenham poskytol obrovskú podporu pred blížiacim sa prestupovým obdobím, pričom Conte chce vybudovať fantastickú úvodnú kampaň. telegraf Talian hovorí, že chce šesť návštev tohto okna; Jeden stredný obranca, jeden pravý krajný obranca, dvaja stredopoliari, jeden útočník a jeden záložný brankár.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close