šport

Chelsea rokuje o podpise Milana Škriniara

Chelsea má záujem o Milana Škriniara, ktorý viedol rozhovory so sprostredkovateľmi s cieľom zistiť podrobnosti o potenciálnom prestupe na Stamford Bridge.

Podľa Calciomercato, Inter Miláno je pripravený predať niektoré zo svojich hviezd, vrátane Milana Škriniara, pričom Chelsea má záujem získať slovenského obrancu. Giganti Serie A chcú aspoň 70 miliónov eur, no Blues považujú jeho hodnotu za okolo 50 miliónov eur, keďže oba kluby sa snažia dosiahnuť strednú cestu.

Milan Škriniar je vysoko na zozname niektorých z najväčších klubov kontinentu. Paris Saint-Germain sa neúspešne pokúsil vypáčiť slovenského obrancu z Interu Miláno, pričom Inter Miláno len ťažko znížil požadovanú sadzbu 70 miliónov eur.

Tottenham sa už predtým zaujímal aj o pôžičku Clementa Lengleta z Barcelony. Súdiac podľa finančnej situácie Interu Miláno však potrebuje predať hráčov a získať v tomto okne aspoň 60 miliónov eur a Škriniar je jedným z najlepších predajných potenciálov.

Slovák má ešte rok do konca kontraktu na San Siro, hoci Inter Miláno aj toto leto dostáva ponuku 70 miliónov eur. Chelsea je posledným rivalom, ktorý sa pýta na dostupnosť slovenského obrancu a údajne viedla rozhovory s gigantmi Serie A o potenciálnom prestupe.

Vložiť z Getty Images

Podľa správy bol známy sprostredkovateľ menom Paulo Busardo poverený nájsť riešenie na predaj niektorých hráčov Interu Miláno. Chelsea s týmto mužom údajne viedla rozhovory o možnom prestupe Škriniara, hoci Blues si ho cenia len na 50 miliónov eur.

Chelsea potrebuje posilniť obranu kvalitnými a skúsenými hviezdami. Keďže v tomto období prišli o Antonia Rudigera a Andreasa Christensena ako voľných hráčov, mohli ako náhradu získať iba Neapola Kalidoua Koulibalyho.

Západným Londýnčanom sa nepodarilo podpísať viacero významných hviezd vrátane Matthijsa de Ligta, Nathana Akeho a Julesa Kondeho. Thomas Tuchel príliš neverí svojim mladším obrancom Malang Sar, Trevoh Chaloba a Levi Colville, ktorí ich vedú celú sezónu.

READ  “Kráľovský mys je špeciálne miesto”

Je teda potrebné pridať kvalitné meno a Screenier je jedným z ich cieľov. Chelsea však čelí rovnakému problému ako PSG, keďže Inter Miláno zostáva neústupný v otázke svojej hodnoty 70 miliónov eur. Správa tvrdí, že giganti Serie A by mohli dosiahnuť kompromis a dohoda by mohla byť dokončená za 60 miliónov eur, ak budú vhodné podmienky.

V súčasnosti by Chelsea mohla urýchliť svoju snahu o slovenského reprezentanta a pred začiatkom sezóny priviesť veľmi potrebného obrancu. Zaplatenie kurzov za hráča, ktorý bude k dispozícii na bezplatný transfer budúce leto, je veľký problém.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close