šport

Chelsea sleduje postup obrancu Serie A – 4. rozhodcu


Rím, Taliansko – 11. mája: Miláno z FC International sa premietalo počas finále Coppa Italia medzi Juventusom a FC International v Studio Olympico v Ríme, Taliansko 11. mája 2022. (Foto Francesco Pogoro / Getty Images) 4. úradník používa obrázky poskytnuté nasledujúcou filmovou spoločnosťou: Getty Images (https://www.gettyimages.de/) Imego Images (https://www.imago-images.de/)

V nedávnej správe La Cassetta dello Sport Obranca Interu Miláno Miláno bol spájaný s prestupom do Chelsea v trojboji o obrazovku. Objavili sa návrhy, že Blues by mohli čeliť konkurencii Manchestru United a Tottenhamu Hotspur v ich úsilí o Slovensko International.

Screenierovo solídne ťaženie v talianskom futbale

Screenier vytvoril sériu dominantných scén v Centre pre obranu vnútra a zažil úspešnú kampaň v Taliansku. 27-ročný hráč strelil štyri góly v 47 vystúpeniach talianskeho tímu v tejto sezóne vo viacerých zápasoch.

Výkon Slováka v Serii A vychádza z jeho priemeru 1,4 zákroku, 0,7 zákroku a 2,5 zákroku za 90 minút. Ešte lepšie sa mu darilo rozdávať loptu zozadu, o čom svedčí aj miera dokončenia prihrávok. 92,8 % na najvyššej talianskej úrovni (prostredníctvom štatistiky Kto skóroval)

Chelsea (Milan Screener)
Rím, Taliansko – 11. mája: Milan Screener z FC International oslavuje víťazstvo vo finále Copa Italia medzi Juventusom a FC International v Studio Olympico v Ríme, Taliansko 11. mája 2022. (Foto: Francesco Pogoro / Getty Images)
4th Official používa obrázky poskytnuté nasledujúcou filmovou spoločnosťou:
Getty Images (https://www.gettyimages.de/)
Obrázky Imago (https://www.imago-images.de/)

Čo pridá Screenier do kádra šéfa Chelsea Thomasa Toussainta?

Screenier môže využiť svojich silných 1,88 metra na víťazstvo v niektorých dôležitých vzdušných súbojoch pre svoj tím a príležitostne sa presadiť tým, že strelí nepárne góly z nepriamych štandardiek. Je to solídny blokár lopty a dokáže rýchlo prečítať riziko bránenia lopty späť na svoju polovicu. Slovenská hviezda sa neváha pokúsiť zmazať svoje čiary na chrbte a dokáže urobiť dôležité bloky. Vďaka tomu sa hodí pre futbalovú značku Thomasa Toussainta.

Scenár postačuje na ochranu bežného futbalu prvého tímu na Stamford Bridge. V budúcej sezóne by mohol vytvoriť dominantnú obrannú alianciu s Diegom Silvom v Chelsea.

Dá sa očakávať, že obrana Interu pridá väčšiu kvalitu do zálohy Tussauds. Mohol by poslúžiť ako skvelá náhrada za Antonia Rudigara, ktorý sa chystá toto leto opustiť klub zo západného Londýna. Škriniar by mohol v najbližších rokoch pomôcť Blues pri výzve o nejaké veľké trofeje. Tuchel by si preto mal dať za prioritu, aby sa toto leto dohodol pre slovenský rozum.

READ  Správy o prestupe Aston Villy naživo: prestup do Liverpoolu, tvrdí Gallagher, 10 obchodov bolo urýchlenýchPredchádzajúci článokReal Madrid mu ponúkol šancu podpísať tohto ľavého obrancu La Ligy: Mal by ho chytiť Ancelotti?
Ďalší článokBarcelona vidí budúci prestup do Bayernu Mníchov talent: hodná možnosť slúžiť?

26-ročný športový spisovateľ a začínajúci futbalový tréner precestoval škótsku vysočinu, ale nikdy nebol vo Walese. Absorbuje visiace z útesu a exotické riffy. Známy ako grunge, nie cudzinec.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close