Technológie

Chelsea vs Atletico End: Hakeem finišuje do štvrťfinále Ligy majstrov CH ligy

Toto je prvý úspech Thomasa Toussainta ako manažéra Chelsea, ale hovorí sa už o singloch – a o tom, či jeho tím môže byť majstrom Európy. V tejto výhre 2: 0 postúpili celkovo 3: 0 a postúpili do štvrťfinále.

Atletico Madrid sa medzičasom nikdy nepozeralo z vytúženej trofeje Diega Simeoneho. Je to už najmenej pol desaťročie od ich posledného semifinále a od tohto vrcholu majú ďaleko. Napriek umožneniu tohto pádu bol názor Chelsea pevne na svojom mieste.

Po takom zaujímavom lete na prestupovom trhu majú veľmi blízko k predstavenému futbalu a ideálu Tussauds.

Tu môže byť atentátnik Hakeema Siecha najlepším momentom doterajšieho pôsobenia Nemecka, rovnako ako tri hlavné podpisy sezóny, ktoré sú prvou udalosťou kombinujúcou tieto výkonnostné efekty.

Pravdou je, že boli na úrovni nad Atleticom a hrali najsofistikovanejší štýl futbalu, s čím bol Simeonov prístup veľmi konzistentný. Argentína môže byť jedným z najlepších moderníkov v Lige majstrov, ale na vinobranej exhibícii o tom, aká presná môže byť Liga majstrov, tu bol oboznámený s minulosťou.

Atletico nakoniec vyhľadalo frustrovaného Vendinga, čo znamená, že Stephen Chavic bol poslaný do lakťa na hrudi brilantného Antonia Rudigera.

Simeonova strana to rázne poprela a nebolo to jediné rozhodnutie, ktoré neprijali.

Keby padlo ďalšie rozhodnutie o pokuse Caesara Asbiliquettu „chytiť“ Yannicka Karasca 0: 0 v prvom polčase, mohlo ísť nerozhodne oveľa inak. Po zlom rozohrávke obrancu jasne zachytil Karasko, hoci kontakt bol ľahký. Pokuta nebude prísna.

Bol to v skutočnosti špičkový európsky futbal – blesková akcia, ktorá pozdvihla elitný výsledok súťaže.

Guywards s odhodlaním spracoval uvoľnenú loptu Trippierovi a smeroval do stredu. Potom skvelou loptou uvoľnil Tima Wernera. Vhadzoval na polovici Atletica a potom rozohral krájaciu prihrávku na Jiecha.

Najzaujímavejšie na tom bolo, že nepochybne nebolo zastavenia. Chelsea Atletico išla rýchlo k bráne a bolo to katastrofálne.

Aj to je vec trestného volania. Bolo to, akoby v Chelsea bolo viac.

Po dlhom čase bolo cítiť, že Dussellov tím mal v hre viac gólov. Werner mal jednu zo svojich najlepších striel, nebezpečnú zakaždým, keď dostal loptu, a pri každom behu natiahol ihrisko. Medzitým bol Howards najlepším hráčom na ihrisku a dirigoval hru. Ako padol každý hráč Atletica, môj Colo Conté nebol pozadu a vysmieval sa predstave, že teraz prekonal svoje najlepšie výkony.

Jedna Simeonova strana, nie menej, mala v každej bitke s francúzskym stredopoliarom viac ako jeden boj. Vyhral všetko, vyhral každú loptu.

Chelsea, ktorá mala dve čisté kontá, bola stále paradoxom. Toto sú ročníkové skóre Atletica, ale nedosahuje nič ako Simeonov štýl. Defenzívny rekord Tussauds je vedľajším produktom vynikajúcej hry postavenej na útoku a plynulosti.

Zdôraznil to fakt, že sa neuspokojili s remízou 1: 0. Ďalším hráčom, ktorý sa znovu objavil na ihrisku Emersona Palmera, dal ďalší vynikajúci brejk stav 2: 0.

Atletico medzitým nedokázalo získať ani zaujímavý gól. Napriek doterajšej osobnej sezóne ste zrazu mohli vidieť prepustenie Luisa Suareza v Barcelone. Už sa nepozeral na úroveň.

Medzitým bola touto hrou zmarená Joao Felix.

Narastá argument, že týmto sa teraz míňa potenciál Atletica. Podľa domácej témy.

Toho musia byť schopní. Preto ho podpísali. Preto by mohli byť skutočnými uchádzačmi o túto trofej a, ako hovorí Atletico, jedným z najnebezpečnejších tímov, ktoré turnaj opustili.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close