Technológie

Chrome OS opravuje moje najväčšie priľnutie k miestu „Tote“

Chrome OS 89 pred niekoľkými týždňami priniesol poklad nových funkcií, ktoré sa viac zameriavajú na produktivitu. Jedna z týchto funkcií je navrhnutá tak, aby používateľom poskytla rýchly prístup k stiahnutým súborom a snímkam obrazovky. „Dot“, ktorý sa kedysi volal „Holding Space“, je jednoduchým, ale výkonným doplnkom police systému Chrome OS, ktorý zaručuje zlepšenie pracovného toku Chromebookov, ktoré vykonávajú grafický dizajn alebo často spravujú súbory stiahnuté z webu. Ak kliknete na Bodka (nachádza sa na poličke vľavo od ikony telefónneho centra), uvidíte naposledy stiahnuté súbory a snímky obrazovky. Používatelia môžu priradiť súbory uvedené vyššie pre rýchly prístup a nechcú vylúčiť konkrétne súbory z poradia.

Je inovatívny ako Todd a má jednu zjavnú chybu. Keď sa táto funkcia prvýkrát zobrazila v systéme Chrome OS Canary, úprimne som si myslel, že ide iba o prehľad, alebo táto funkcia nebola zahrnutá. Hovorím o možnosti odstrániť súbory z držiteľa … tote. Na štandardnom kanáli je jediný spôsob odstránenia súboru z bodky stiahnutie ďalších súborov a odstránenie predchádzajúcich z cesty. Žiadne granulárne obmedzenia, nepáči sa mi to. Ak máte radi veľa súborov a snímok obrazovky, možno budete musieť niektoré z nich vložiť do aplikácie Tote. Preto ich môžete kedykoľvek zálohovať, ale nemáte možnosť úplne odstrániť všetky súbory.

Reklamy

Tím systému Chrome OS našťastie toto vydanie rozpoznal a najnovšia aktualizácia kanála Canary Channel je výraznou zmenou oproti Tote, ale prináša menšie zmeny. Teraz, keď kliknete pravým tlačidlom myši na súbor v aplikácii Tote, budete mať možnosť ho odstrániť, čím sa úplne vytvoril môj deň. Viem. Môže sa to zdať základné, ale je to správanie, ktoré väčšina používateľov očakáva od „zadržania“ súborov obsahujúcich skratky. Toto ‚OdstrániťFunkcionalita pre zoznamovacie nástroje, ktoré už zahŕňajú schopnosť kopírovať obrázok, zobrazovať nadradený priečinok a možnosť umiestňovať súbory nad bodku. Je vydaný v systéme Chrome OS Canary 91, takže neviem, ako rýchlo sa to napraví. To znamená, že ide o malú zmenu. Akonáhle sa domnievajú, že je stabilný a pripravený, dúfajú, že tím systému Chrome OS ho zavedie do aktualizácie vylepšujúcej rebrík.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close