šport

Chronic V Schmitlova 2021 Live Streaming & Prediction for Romanian Open

Alexandra Chronic a Anna Carolina Smitlova živé prenosy, predpoveď
Fotografický kredit: Diliff

Srbská kvalifikantka Alexandra Chronicová sa v piatok 6. augusta stretne vo štvrťfinále Open Romanian Open 20 so Slovenkou Annou Carolinou Schmidlovou. .

Chcete sa pozerať na otvorené živé vysielanie Rumunska v roku 2021 online?

* Reklama. Platia geografické predpisy a je potrebný vopred financovaný účet

Vedú Alexandra Chronik a Anna Carolina Schmitlova

Na turistickej úrovni má brat Chronic výhru 2: 0 nad Carolinou Schmidtovou. Oba tieto zápasy prišli v roku 2015 a hrali na ťažkých ihriskách.

Čítaj viac:

Chronic Surrors Bokton tretieho semena

Pred zápasmi 16. kola bolo niekoľko malých postáv. Ana Bogtonová vyhrala prvý set z posledných 10 zápasov, keď čelila svojmu mladšiemu súperovi na antuke. To sa ale zmenilo v stredu, keď nastúpil proti srbskej Alexandre Grone.

Chronik-kvalifikovaný rumunský tretí semeno, ktoré počas týždňa nikdy nevyhodilo set, bolo potiahnuté bambusom so zmesou kúskov, strieľačiek a silného bitia zo základne. V druhom zápase prvého setu zlomila Boktona a pokračovala v integrácii, kým sa prvý set nezamkol vo vrecku. Krunick stratil v službe v lekárskej sade osem bodov.

Bogton bol vzrušený kričiacim domácim davom, ale nedokázal vyvolať svoju flexibilitu. V druhom sete podľahol výkonu Chronicu, pretože kvalifikácia išla do vedenia 4: 0. Úroveň Chronicu nakoniec klesla na 5-2, čo bolo malé rozdelenie. Dostal tretiu prestávku v službe, aby si zabezpečil postup.

Srbka narodená v Moskve teraz po Guangzhou dosiahla prvé štvrťfinále WTA v roku 2018.

Schmitlová predlžuje víťaznú líniu

Anna Carolina Schmidt predĺžila svoje stredajšie víťazstvo v siedmich zápasoch s divíziou svetovej jednotky 114 Gaja Juana.

Slovenka musela zachrániť tri sady bodov pri prvom tajbrejku (jeden proti podaniu), než ho spečatila 9: 7. Juan sa z tej nehody nikdy nespamätal. Ľahko ju poslali ako zálohu víťazov Schmitlovej. Svetová jednotka číslo 99 zdolala v druhom sete 100% bodov za prvé podanie v druhom sete 6: 0.

READ  MŠK Žilina odišiel do Dubaja na tréningové turné Africa FC

Schmidtlova bola jednou z mnohých hráčok, ktoré tvrdo pracovali na zmrazení rebríčka pri útoku na Kovida. Od septembra 2019 sa drží v prvej stovke. Mohlo za to jej nešťastie so zraneniami. Ale po úspešnom týždni v Srbsku je teraz späť v prvej stovke sveta.

Schimetlová vyhrala Belehrad Ladies Open, ktorý debutoval pred týždňom – ​​jej štvrtý titul v kariére – a zdá sa, že bude solídnou víťazkou na tohtotýždňovom rumunskom Open.

Chronik v. Schmidlova Predpoveď a tip

Chronic sa zdá byť za dobrú cenu, ak si vyberiete sadu od Smitlovej za nízku cenu. Srb využil drop shot a ten obratný plátok s maximálnou účinnosťou. Ak je Schmidtovov rytmus narušený rovnako, ako to urobil Chronic pre Bogtona, môžete od belehradského šampióna vidieť známky frustrácie.

Romanian Open 2021 sa uskutoční od 2. do 8. augusta. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť si. Tu nájdete svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close